1 Milyon Dolar Bitcoin İçin Büyük Olasılık

1 Milyon Dolar Bitcoin İçin Büyük Olasılık
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Real Vision CEO’su Raoul Pal, yeni bir Youtube videosu yayınladı. Yayınladığı yeni videoda Bitcoin fiyatı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan ünlü CEO, Bitcoin’in 1 milyon dolara ulaşmasının çık yüksek bir ihtimal olduğunu belirtti. Raoul Pal, Bitcoin’in de altın gibi tahmşn edilebilir olduğunu belirterek, bu özelliğinin onun yükseleceğinin kanıtı olduğunu belirtti. Raoul Pal, 2025 2026 yıllarında Bitcoin’in 1 milyon dolar olma özelliğinin sanıldığından daha yüksek olduğunu açıkladı.

Raoul Pal: Ekonomik Kriz Derinleşiyor

Ünlü CEO Raoul Pal videosunda Bitcoin fiyatı ile ilgili açıklamalar yapmadan önce dünyanın içinde bulunduğu ekonomik krizin sanılanın aksine nasıl derinleştiğinden bahsetti. İnsanların mart ayında normalleşme sürecine girilmesi ile her şeyin düzeleceğine inandığını ancak şimde virüsün bir yere gitmediğini ve ekonomik krizin devam ettiğinin farkında olduklarını açıkladı. Hem küçük işletmelerin hem de dev şirketlerin yaşanan ekonomik krizin farkında olduklarını açıklayan Raoul Pal, toparlanmanın da çok yavaş gerçekleştiğini belirtti.

Hisse Senetleri Değerini Kaybederse Kaos Çıkar

Dünyanın Covid-19 salgınının da etkisi ile yaşadığı kriz ile ilgili değerlendirme yapan Raoul Pal, bu krizi 1930’lu yıllarda yaşanan finansal kriz dönemlerini benzediğini belirterek hisse senetlerinin değer kaybetmesinin ya da insanların hisse senetlerinden vazgeçmesinin büyük bir kaos yaratabileceğini belirtti.

Raoul Pal: Altın İçin Fiyat Hesaplanıyorsa Bitcoin İçin De Hesaplanır

Raoul Pal ekonomik krizi ve piyasanın genel gidişatını değerlendirdikten sonra Bitcoin hakkındaki değerlendirmelerini paylaştı. Ünlü CEO Bitcoin’in 1 milyon dolar seviyesine ulaşma ihtimalinin yüksek olduğunu ekonomik krizle ilişkili olarak ele aldı. Bitcoin’in yükselişi ile altın arasındaki ilişkiye de değinen Raoul Pal, altının fiyat tahmini yapılabildiği gibi Bitcoin’in de fiyat tahminlerinin yapılabileceğini belirtti.

Ünlü CEO Pal, açıklamasında Bitcoin analizleri ile tanınan PlanB’nin “stok akış modeli” üzerine de yorumlarda bulundu. Bu modele göre Bitcoin’in yanında altın gibi emtiaların da tahmin edilebilir olduğuna dikkat çeken Pal, bu tahmin edilebilirliğin Bitcoin’in 1 milyon dolar seviyesine ulaşabileceğini gösterdiğini belirtti.

Bitcoin Piyasa Değeri Altının %50’sine Ulaşabilir

Raoul Pal Bitcoin’in önümüzdeki 5 6 yıl içinde piyasa değerinde ciddi artış yaşanacağını belirtti. Açıkladığı argümanlardan kaynaklı olarak Bitcoin’in piyasa değerinin 2 ya da 3 katına çıkabileceğini açıklayan Pal, bunun altının %50’si anlamına geldiğini belirtti. Ünlü CEO Bitcoin arzının sınırlı olması nedeni ile yükselmeye devam edeceğini ve zamanla daha çok kurumsal yatırımcının Bitcoin alacağını belirtti.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!