2021 BTC ve ETH Hedefleri

2021 BTC ve ETH Hedefleri
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin ve Ethereum’un 2020 yılında gösterdiği inanılmaz gelişmelerin ardından 2021 yılı performanslarının nasıl olacağı merak ediliyor. SoftBank Ventures Asya’nın yatırım ortağı ve Hashed CEO’su Simon Seojoon Kim, bu iki popüler kripto para birimi hakkındaki değerlendirmelerini ve 2021 yılındaki beklentilerini paylaştı. Bitcoin’in 100 bin dolar seviyesini test edeceğini düşünen ünlü CEO, Ethereum’dan da yeni rekor bekliyor.

Kurumsal Şirketlerin Borsalardan BTC Çekmesi Likidite Baskısı Yarattı

Ünlü CEO Simon Seojoon Kim Bitcoin’in yeni fiyat seviyeleri ve yaşayacağı gelişmeler ile ilgili fikirlerinin açıklamadan önce lider kripto para biriminin genel görünümü hakkında analizlerde bulundu. Borsalardaki Bitcoin miktarının son dönemlerde azalmaya başladığını aktaran yatırımcı, kurumsal yatırımcıların borsalardan büyük oranda Bitcoin çektiğini belirtti. Kurumsal yatırımcıların bu hamlelerinin Bitcoin’de likidite krizi yarattığını açıklayan ünlü CEO, bu krizin fiyat artışını sağladığını açıkladı. Simon Seojoon Kim, kurumsal yatırımcıların dijital varlıklara ola ilgisinin devam edeceğini düşündüğünü belirtti. Kurumsal yatırımcıların yarattığı satış krizinin Bitcoin’i yükseltmeye devam edeceğini açıklayan yatırımcı, Bitcoin’den beklediği yeni seviyeleri de söyledi.

2021 Yılında Bitcoin 100 Bin Doları Test Edecek

Hashed CEO’su Simon Seojoon Kim, 2021 yılında Bitcoin’in görebileceği seviyelerle ilgili değerlendirmelerini de açıkladı. Bitcoin’in piyasa değerindeki büyümeye ve kurumsal yatırımcılarının yanı sıra hükümetlerden gördüğü ilgiye değinen Simon Seojoon Kim, Bitcoin’im yükselişinin devam edeceğini açıkladı.

Venezuela gibi ülkelerin para birimlerinden daha yüksek piyasa hacmine sahip olan Bitcoin’i rezerv para birimi ilan etmek isteyen ülkelerin bile olduğunu aktaran ünlü CEO, 2021 yılında Bitcoin için iki önemli gelişme olabileceğini belirtti. Bu yıl Bitcoin EFT’sinin ilk kez onaylanma ihtimalini ilk iyi haber olarak gören Simon Seojoon Kim, diğer gelişmeyi ise Bitcoin’in 100 bin dolar seviyesini deneyecek olması olarak açıkladı.

Ethereum Tarihi Rekorunu Kırabilir, İlgi Artıyor

Simon Seojoon Kim Ethereum’un 2020 yılında gösterdiği performansa da değinerek, yeni dönemde hangi fiyatları görebileceğini açıkladı. 2020 yılında Ethereum’un Bitcoin’den daha yüksek performans gösterdiğine dikkat çeken Simon Seojoon Kim, Ethereum’daki yükselişin Ethereum 2.0 güncellemesinden de kaynaklandığını belirtti. Ethereum’un birçok yeni kullanım alanı bulduğunu belirten CEO, ilerleyen dönemlerde kurumsal yatırımcıların Ethereum’a da ilgilerinin artma ihtimalinin yüksek olduğunu belirtti. Ethereum ağında yapılacak yeniliklerin önemli gelişmeler yaratacağını aktaran Kim, Ethereum’un 2021 yılında yeni bir fiyat rekoru kırabileceğini belirtti.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!