Analistler XRP Hedeflerini Değerlendirdi

Analistler XRP Hedeflerini Değerlendirdi
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lider kripto para birimi Bitcoin’in 23 bin doların üzerinde işlem görmeye başlaması ile bu yükseliş hareketinden altcoinler de etkilendi. Ethereum ve XRP gibi popüler altcoinlerde de ciddi fiyat artışları meydana geldi. Altcoinlerin fiyat yükselişi piyasa hacimlerini dolayısıyla da ticari hacimlerini de daha yukarı noktalara taşıdı. Bitcoin’in yükselişi ile harekete geçen altcoinlerde XRP kripto para piyasasının en çok konuşulan varlıklarından biri haline geldi.

Bitcoin’in yükselişi ile beraber 0.45 dolar seviyesinden 0.65 dolar seviyesine çıkan XRP, kısa zaman içinde yeniden 0.60 seviyesine geriledi. Bu ufak gerilemeye rağmen kripto paranın ticaret hacminde ciddi yükseliş meydana geldi. Toplam piyasa hacmi 28 milyar dolar olan XRP’nin ticaret hacmi yaklaşık olarak 21 milyar dolara ulaştı. Bu sırada Ethereum 24 milyar dolarlık Bitcoin ise 69 milyar dolarlık ticaret hacmine ulaştı. 12 aralık tarihinde gerçekleşen airdroptan sonra geri çekilme yaşayan XRP güçlü bir geri dönüş yaşadı. Yine de daha yüksek fiyat aralıklarını görmüş olan XRP hakkında birçok uzman değerlendirmede bulundu.

Erhan Ünal XRP’nin Long Pozisyonu Kısaldı

Piyasanın önde gelen kripto para analistlerinden Erhan Ünal, XRP’nin yükselişi ile ilgili daha önce bulunduğu tahminlerin doğru çıkması üzerine XRP pozisyonu ile ilgili yeni açıklamalardan bulundu. Daha önce XRP’nin long poziyon açacağını ve yükselişin buradan başlayacağını belirten Erhan Ünal haklı çıkmış, XRP yükselişi tam da bu pozisyondan başlamıştı. Ünlü analist bugün ise XRP’nin long pozizyonunu %50 oranında kısalttığını açıkladı. Ünal satın aldığı XRP’leri elinde tutmaya devam edeceğini de takipçileri ile paylaştı.

Popüler Yatırımcı MAGİC: XRP 1 Doları Hedefliyor

Twitter’da MAGİC ismi ile tanınan popüler yatırımcı da XRP’nin fiyat değişiklikleri ve beklentisi ile ilgili açıklamada bulundu. Ünlü yatırımcı XRP’nin yeni hedefinin 0.90 dolar olduğunu söyledi. MAGİC yaptığı paylaşım ile Bitcoin ve kripto para piyasasında yükselişin devam etmesi ile XRP’nin 1 dolara kadar yükselebileceğini belirtti.

Le Public: XRP 0.80 Dolara Ulaşabilir

Türkiye’de tanınan isimlerden biri olan Le Public de XRP fiyatı için beklentisini açıkladı. Le public XRP fiyatının yanı sıra direnç noktaları ile ilgili değerlendirmede de bulundu. Le Public XRP için 0.66 ve 0.68 seviyelerinin önemli direnç noktaları olduğunu belirtti. XRP’nin bu direnci aşması durumunda 0.80 dolar seviyesine ulaşabileceğini düşünen analist XRP yükselişi ile ilgili umutlu olduğunu da açıkladı.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!