Bankalar Faiz Oranlarını Güncelledi

Bankalar Faiz Oranlarını Güncelledi
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Covid-19 salgını sebebi ile ekonomik olarak son derece dalgalı geçen 2020 yılında bankacılık faaliyetlerinde çok ciddi bir yükseliş görüldü. Salgın sürecinde ekonomik olarak sıkıntılı süreçler yaşamaya başlayan vatandaşlar çözümü ise banka kredi paketlerinde aradı. Bankalar kredi başvuru yoğunluğu yaşamaya devam ettikleri bugünlerde faiz oranlarını güncelledi.

Ziraat Bankası Güncel Faiz Oranları

Merkez Bankası politik faizinin artmasının ardından Türkiye’nin en çok ziyaret edilen bankası Ziraat de faiz oranlarını güncelledi. En çok müşteriye sahip devlet bankalarından biri olan Ziraat ihtiyaç kredisi için 1.75 faiz alacak. Taşıt kredisi için de 1.75 faiz uygulayacak olan banka konut kredisi için ise 1.65 oranında faiz uygulayacak.

Halkbank İhtiyaç, Konut ve Taşıt Faiz Oranları

Kampanyaları ile adında sık sık söz ettiren bankalardan biri olan Halkbank’ın güncel faiz oranları belli oldu. Halkbank’tan kredi almak isteyen birçok vatandaş güncel faiz oranlarını araştırmaya devam ediyor. Halkbank konut kredisi için faiz oranını 1.52 olarak güncellerken, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi için ise faiz oranını 1.77 olarak açıkladı.

30 Aralık Vakıfbank Faiz Oranları

Türkiye’nin en çok tercih edilen bankalarından Vakıfbank da ihtiyaç, taşıt ve konut kredilerini güncelledi. SarıPanjur konut kredisi için 1.49 faiz oranı uygulayacak olan banka taşıt kredisi için ise 1.57 oranında faiz ekleyecek. İhtiyaç kredisinde Yılbaşı kampanyası yapan Vakıfbank faiz oranını 1.59 olarak güncelledi.

30 Aralık İş Bankası Güncel Faizleri

İş Bankası da güncel faiz oranlarını paylaştı. İş Bankası ihtiyaç kredisi için 1.50, taşıt kredisi için 1.55 ve konut kredisi için de 1.40 faiz oranı uygulayacak.

Akbank Güncel Faiz Oranları

Merkez Bankası politika faizinin değişmesinin ardından faiz oranlarını güncelleyen Akbank ihtiyaç, taşıt ve konut kredisinin yanı sıra direkt kredi ve çağrı merkez ihtiyaç kredisi faizlerinde de değişikliğe gitti. Akbank ihtiyaç kredisi için 2.0 faiz uygularken, direkt kredi için ise 2.09 oranında faiz uygulayacak. Taşıt kredisi faiz oranı 0 araçlar için 1.51 olan Akbank’ın 2. el araçlar için ise faiz oranı 1.53 oldu. Konut kredisi faiz oranı ise 1.41 olarak güncellendi.

Garanti Bankası Güncel Faiz Oranları

Garanti Bankası da yeni faiz oranları en çok merak edilen bankalardan biri oldu. Covid-19 sürecinde kampanyaları ile adından söz ettiren banka ihtiyaç ve konut kredisi için 1.49 oranında faiz uygulayacak. Garanti Bankası taşıt kredisi için ise 1.64 oranında faiz uygulayacak.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!