Binance Borsası 2021 Hedefleri Büyük

Binance Borsası 2021 Hedefleri Büyük
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para camiasının en popüler borsalarından biri olan Binance borsasının CEO’su Changpeng Zhao Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile borsadaki kullanıcıları heyecanlandırdı. Son dönemlerde sürekli yeni projelerde gündeme gelen Binance borsasının 2021 yılı hedefler hakkında mesaj veren Changpeng Zhao Binance kullanıcılarını meraklandırdı.

2021’de Yeni Ürünleri Piyasaya Çıkacak

Changpeng Zhao 2021 yılının hareketli geçeceğini belirttiği Twitter gönderisinde Binace borsasının yeni projeler için çalıştığını açıkladı. Popüler borsanın 2021 yılında yeni ürünleri piyasaya sunacağını açıklayan Zhao, proje çalışmalarının iyi gittiğini açıkladı.

Binance Borsası 2020 Aralık Ayına Damgasını Vurdu

Binance borsasının 2021 yılında ortaya koyacağı yeni ürün ve projelerle ilgili mesaj vermeye devam ettiği bu süreçte gerçekleştirdiği çalışmalar da dikkat çekti. Borsa 2020 yılının son ayında projeleri ve yenilikleri ile kripto para piyasasına damgasını vurdu.

Binance borsası 2020 yılının son ayında 300’den fazla projeyi bünyesinde bulunduran Polkadot ekosistemini desteklediğini duyurdu. Popüler borsa Polkadot ekosistemindeki projeleri desteklemek amacı ile 10 milyar dolarlık yatırım yaptı. Merkezi finans dünyasına inançları olduğunu her fırsatta belirten Binance borsası Binance Launchpool kapsamında ekosistemdeki tokenlere de destek verileceğini açıkladı.

Binance borsasının aralık ayında gerçekleştirdiği diğer yeni adım ise Chiliz ile kurduğu ortaklık oldu. Binance borsası Chiliz’i erken dönemlerden bu yana desteklediğini açıklayarak işbirliğini daha uzun vadeye yaymak istediğini aktardı. Bu ortaklık kapsamında Binance borsası Chiliz tarafından piyasaya sürülen 5 yeni taraftar tokenini kendi borsasında da listeledi. Binance borsasının spor-eğlence camiası ile kripto para camiasını buluşturmaya yönelik bu hamlesi kripto para camiasından da takdir topladı.

Binance borsasının bu ay içinde dikkat çeken diğer önemli hamlesi ise PARSIQ ile gerçekleştirdiği entegrasyon oldu. Smart Chain etkinlikleri için çeşitli çözüm sunan PARSIQ ile işbirliği gerçekleştiren Binance borsası bu anlaşma ile geliştirme kaynaklarından tasarruf edilebileceğini, altyapı maliyetlerinin azaltılacağını ve diğer sorunları çözmenin daha kolay olacağını aktardı.

Binance Coin İstikrarını Sürdürüyor

Binance borsası birçok yeni proje ve ortaklık girişimi içindeyken borsanın kendi coini de istikrarlı şekilde büyümeye devam ediyor. Binance coin ayın ortasında gerileme yaşasa da son 10 gün içinde yeniden yükseliş trendine girdi. Son 24 saat içinde %10’dan daha fazla değer kazanan Binace coin 35 doların üzerinde işlem görmeye başladı. Binance coin piyasa değerinde ilk 10’un içinde bulunmaya devam ediyor. Piyasa değeri sıralamasında 8. sırada olan BNB’nin piyasa değeri 5.3 milyar dolar.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!