Binance CEO’su Zhao’dan BTC Zirvesi Yorumu

Binance CEO'su Zhao'dan BTC Zirvesi Yorumu
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin’in son olarak 35 bin dolar rekorunu kırması üzerine kripto para dünyasında Bitcoin’in zirveye ulaşıp ulaşmadığı ile ilgili sorular gündeme gelmeye başladı. Konu ile ilgili ünlü analist Joseph Young, Twitter hesabı üzerinden fikirlerini paylaştı. Binance CEO’su Zhao da Young’ın görüşlerini destekleyerek Bitcoin’in henüz zirveye ulaşmadığını aktardı. Bitcoin’in zirveye ulaştığında yaşanacak piyasa değişimleri ise merak konusu olmaya devam ediyor.

Analist Josep Young Bitcoin Zirvesinin Nasıl Anlaşılacağını Açıkladı

Ünlü analist Joseph Young kripto para piyasasında konuşulan Bitcoin zirveyi gördü mü yoksa henüz görmedi mi tartışmalarına dahil oldu ve konu ile ilgili kişisel değerlendirmesini paylaştı. Young sosyal medya hesabından konu ile ilgili açıklama yaparak Bitcoin’in henüz zirveyi görmediğini iddia etti. Ünlü analist piyasa işaretlerinden yola çıkarak, Bitcoin’in zirveyi görmesinin nasıl anlaşılabileceğini belirtti.

Joseph Young Bitcoin’in zirveyi görmesi ile ilgili bazı işaretlerin önemli olduğunu belirtti. Ünlü analist Bitcoin’in zirveyi görmesi durumda piyasada oluşacak değişikliklerle ilgili açıklama yaptı. Coinbase ve diğer borsalar arasındaki farkın kapanmasını, Grayscale’in büyümesinin yavaşlamasını, açık pozisyon ve fon oranlarının rekor kırmaya başlamasını ve Coinbase’den tezgahüstü platformlara akan paranın azalmasını Bitcoin’in zirveyi görmesinin işaretleri olarak ele alan Young, bu işaretlerin henüz olmadığını dolayısıyla da Bitcoin’in zirveye ulaşmadığını belirtti. Young’un so’yal medya üzerinden yaptığı açıklamaya Binance CEO’su Changpeng Zhao da yorum yaptı.

Changpeng Zhao Young’un Listesine Ekleme Yaptı

Joseph Young’un Bitcoin’in zirveyi görmediğine yönelik açıklamalar yapması üzerine Binance CEO’su Zhao da konuya dahil oldu. Ünlü CEO sosyal medya üzerinden Young’a yanıt vererek listeye bir madde daha eklemek istediğini belirtti. Zhao Bitcoin’in zirveye ulaştığının arama motorlarından da anlaşılabileceğini belirtti. Bitcoin için yapılan aramaların arttığına dikkat çeken Zhao, arama miktarının henüz zirveyi göstermediğini belirtti. Ünlü CEO Bitcoin’in zirveye ulaşması için önce arama motorlarında zirveye ulaşması gerektiğini iddia etti. Binance CEO’su Zhao fikrini belitmekle beraber haksız olabileceğini de sözlerine ekledi.

Zhao Yorumuna Göre Bitcoin Ne Durumda?

Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun açıklamalarının ardından arama motorlarında Bitcoin’in ne durumda olduğu ise merak edildi. Bitcoin için yapılan aramalar çok yüksek değil, 2017 rallisinde aramaların çok gerisinde ancak Bitcoin ile dolar paritesi için yapılan aramalar rekora ulaşmış durumda. Bununla beraber Türkiye’de yapılan Bitcoin aramaları ise 2017 rallisine oranla oldukça yüksek.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!