Binance COVER Yatırımcısına Destek Olacak

Binance COVER Yatırımcısına Destek Olacak
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripta para camiasının en güvenilir borsalarından Binance borsası hack saldırısı ile zarara uğrayan COVER yatırımcılarına destek olacağını açıkladı. Binance borsası COVER ekibi ile bir araya geldi ve sonrasında zarar eden yatırımcılara 10 milyonun üzerinde tazminat ödeneceğini açıkladı.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, COVER yatırımcılarına yapacağı yardım ile ilgili gönderi yayınladı. Binance borsası tarafından yayınlanan gönderiye göre Binance ve COVER ekibi beraber toplantı gerçekleştirdi. COVER airdrop planının kripto paranın değer kaybetmesinden dolayı yatırımcıya fayda sağlanmayacağının açıklandığı gönderide Binance borsasının COVER yatırımcılara Binance US ve Ethereum olarak token dağıtacağı açıklandı.

Binance borsasının token dağıtacağı haberi öncesinde COVER ekibi, borsadaki yatırımcıların zararlarını karşılamak ve mağduriyetlerini minimuma indirmek amacı ile COVER airdrop planı yapmıştı. Binance ise hack saldırısı ile COVER tokeninin önemli ölçüde değer kaybetmesinden dolayı airdrop planının mağduriyeti engellemeyeceğini düşünerek yatırımcılara token dağıtma kararı aldı.

Binance 10 Milyon Doların Üzerinde Tazminat Dağıtacak

Binance borsası COVER tokeninin kaybettiği değer ve hack saldırısı sebebi ile birçok yatırımcının uğradığı zararın engellenmesi için tam 10 milyon 107 bin 505 dolar değerinde token dağıtımı yapacak. Binance borsasından yapılan açıklamaya göre tokenler Binance US ve Ethereum türlerinde yapılacak. COVER saldırısından etkilenen Binance kullanıcılarına yapılacak token dağıtımı için gerekli miktar ise SAFU fonundan karşılanacak.

Binance Coin Dağıtımı Nasıl Gerçekleşecek, Tüm Yatırımcılara Dağıtım Yapılacak Mı?

COVER ekini ve Binance borsasının gerçekleştireceği token dağıtımının nasıl yapılacağı, yeni token verilecek yatırımcıların nasıl belirleneceği ise merak konusu oldu. Binance ekibinin yapacağı token dağıtımında COVER yatırımcılarının 28 Aralık 2020 tarihinde 11.11.06 ile 15.40 saatleri arasında bakiye değişiklikleri incelenecek. Bakiyelerde COVER tokenlerinde yaşanan artış ve azalışlara göre kullanıcılara token dağıtımı yapılacak.

Binance borsası 28 aralık günü baz alınacak saatler arasında bakiyeleri aynı olan kullanıcılara bire bir oranında token dağıtımı yapacak. Kullanıcıların saat 11.11.06 saatindeki bakiyelerinin 15.40 saatindeki bakiyelerinden düşük olması durumunda yani bu saat aralığında yeni token alınmışsa bu yatırımcılara da bire bir oranında coin dağıtımı yapılacak. COVER yatırımcıları Ethereum ve Binance US ile ödeme yapabildikleri için dağıtımlar coin olarak gerçekleştirilecek.

COVER Fiyatı Neden Düşüş Yaşamıştı, Saldırı Nasıl Gerçekleşti?

DeFi platformlarından biri olan COVER hafta başında yaşadığı hack saldırı yüzünden ciddi oranda değer kaybetmişti. Platformun teşvik sözleşmesindeki bugı keşfeden saldırganlar COVER token basıp binlerce dolar kazandı. Platformun bu saldırıyı zamanında fark edememesi de yatırımcılara büyük kayıp yaşattı. Saldırı sonrasında COVER değeri de inanılmaz bir düşüş yaşadı.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!