Binance TL Paritesini Arttırıyor

Binance TL Paritesini Arttırıyor
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasında ticaret hacmi açısından lider konumda olan Binance borsası yatırımcılara açtığı yeni pariteyi duyurdu. Her geçen gün işlem kapasitesini ve bünyesindeki işlem çiftlerini arttıran Binance borsası artık ellerinde Tron  bulunan yatırımcıların doğrudan Türk Lirası ile işlem yapmalarının mümkün olduğunu borsada TRX/TRY paritesinin açıkldığını duyurdu. Binance borsasının artık Tron ve Türk Lirası paritesini destekliyor olması özellikle yerli kripto para yatırımcılarından olumlu tepkiler aldı.

Binance borsasının bu yeni hamlesini Tron Foundation CEO’su Justin Sun Twitter üzerinden duyurdu. 21 aralık tarihi itibari ile Binance borsasının TRX/TRY paritesini desteklemeye başladığını duyuran Justin Sun Türkiye’deki Tron yatırımcılarına müjdeyi duyurmuş oldu. “İyi trader’lar dilerim” şeklinde de yorum yapan ünlü CEO’nun açıklaması üzerine Türkiye’deki kripto para yatırımcılarından da konu ile ilgili olumlu yorumlar geldi. Kripto para piyasasındaki Tron sahipleri için diğer iyi haber ise Binace borsası üzerinden yapacakları alım satım ya da para yatırma gibi işlemler için ücret ödemeyecek olmaları.

Yerli Kripto Para Yatırımcıları Bu Haberden Memnun Oldu

Binanca borsasındaki Tron sahibi yatırımcılar bu yeni parite desteklenmeden önce Türk Lirası ile işlem yapmak için borsaya gönderdikleri parayı başka bir kripto para ile değiştirmek ve ardından işlem gerçekleştirmek durumunda kalıyordu. Tron sahibi yatırımcıların alım satım vb. işlemlerde hem daha uzun süre uğraşmalarını hem de daha çok emek harcamalarını gerektiren bu işlem artık sorun olmayacak. Binanca borsasının yeni parite desteği ile Tron sahibi yatırımcılar doğrudan Türk Lirası ile işlem yapabilecekler ve uğraşmalarına gerek kalmayacak.

Tron Foundation CEO’su Justin Sun’ın bu açıklaması üzerine Tron sahibi yerli kripto para yatırımcıları sosyal medya üzerinden birçok olumlu yorumda bulundu. TRX/TRY paritesinin Binance borsası tarafından desteklenmesine sevinen kullanıcılardan bazıları da çok uzun zamandır bu haberi beklediğini söyledi.

Binance Borsasının Yeni Paritesi Hemen Likidite Toplamaya Başladı

TRY/TRX paritesi ile ilgili yorumların gerçekliği ise ilk 24 saat içinde ortaya çıktı. Binance borsasının Türk Lirası için açtığı yeni paritenin üzerine piyasada hemen likidite toplanmaya başlandı. Yeni parite piyasada 24 saat içinde TRX cinsinden 600 binden fazla ve TRY cinsinden ise 150 bin liradan fazla hacim oluşturdu.

Binance Borsası Türk Lirası İçin 10 Parite Sunuyor

Binnace borsası bugün desteklemeye başladığı Tron ve Türk Lirası paritesi ile beraber Türk Lirası için 10 farklı parite desteklemeye başladı. Bitcoin, XRP, USDT, BUSD, Ethereum, Binance Coin, Swipe, ChainLink ve Avalanche coinlerinin hepsi ile TL paritesi bulunuyor.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!