Bitcoin Gelişmeleri Sevindirmeye Devam Ediyor

Bitcoin Gelişmeleri Sevindirmeye Devam Ediyor
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir yıl içinde %300 oranından fazla değer kazanan Bitcoin, bugün 41 bin dolara kadar yükseldi. 40 bin dolar seviyesinin ardından küçük bir düzeltme yaşayan Bitcoin, yeni rekorlar kırmaya devam ediyor. 40 bin dolar düzeltmesinin ardından yeniden 41 dolara kadar yükselen Bitcoin’in fiyatı yerli piyasalarda ise 300 bin lirayı geçti. Lider kripto paranın şuanki görünümü ve analistlerin fiyat tahminleri yatırımcıları sevindiriyor.

Bitcoin Aktif Adres Sayısı Da Rekor Kırdı

Lider kripto para biriminin fiyat yükselişi her geçen gün artmaya ve rekorlar kırmaya devam ederken, aktif adres sayısı da yükseliyor. Yatırımcı sayısı git gide artmaya devam eden Bitcoin’in günlük aktif adres sayısı 1.35 milyon dolara çıkarak rekor kırdı. Bitcoin barındıran cüzdan sayısının ise 33.56 milyon olduğu açıklandı. Şimdiye kadar HODL yapmış olan tüm Bitcoin yatırımcıları kazanç sağladı.

Bitcoin Türev Piyasasında Da Yeni Rekorlar Kırdı

Piyasa hacmi ve fiyat aralığı sürekli yükselmeye devam eden Bitcoin, türev piyasasında da rekorlar kırmaya başladı. Skew verilerine göre Bitcoin yatırımcıları opsiyon sözleşmelerine her geçen gün daha fazla ilgi göstermeye başladı. Güncel verilere göre opsiyon piyasasındaki açık pozisyonların sayısının 10 milyar doları geçtiği biliniyor. Vadeli Bitcoin sözleşmelerinin toplam hacmi ise 100 milyar doları aşarak rekora imza attı.

Mike McGlone: Bitcoin 20 Bin Mi 50 Bin Mi Olacak?

Bitcoin’in gerçekleştirdiği inanılmaz yükseliş ile ilgili Bloomberg İntalligence analisti Mike McGlone da analiz yayınladı. Mike McGlone analizini yayınladığında Bitcoin henüz 41 bin dolar seviyesini görmemişti. Ünlü analistin yorumları ise Bitcoin’in yükselişinin devam edeceğine yönelik gelmişti. McGlone yayınladığı analizinde Bitcoin’in 20 bin dolar ile 50 bin dolar seviyesi arasında sıkışıp kaldığını aktardı. Bu iki fiyat arasındaki aralığı altın piyasalarında yaşanan gelişmelerle bağlantılı olarak ele alan ünlü analist Bitcoin’in 50 bin dolar seviyesini çıkma ihtimalinin daha yüksek olduğunu belirtti.

Willy Woo: Bitcoin İçin Fiyat Tahmini Yapmak Zor

On chain analisti Willy Woo da Bitcoin’in inanılmaz rekoru sonrasında fikirlerini açıklayan isimlerden oldu. Ünlü analist Bitcoin’in son hamlesi karşısındaki şaşkınlığını dile getirerek fiyat tahmini yapmanın çok zor olduğunu belirtti. Willy Woo, geçmişte de deneyimlendiği gibi direnç noktası kalmadığında destek direnç seviyesinin belirlenmesinin ne kadar karmaşık bir hale geldiğinden bahsederek, Bitcoin’in artık keşfedilmemiş bölgelerde dolaşmaya başladığını aktardı.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!