Bitcoin Rallisi Sona Mı Erdi?

Bitcoin Rallisi Sona Mı Erdi?
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitcoin geçtiğimiz hafta beklenen fiyat yükselişini gerçekleştirdikten sonra rekor üzerine rekor kırarak 24 bin dolar seviyesinin üzerine çıktı ve kripto para piyasasında büyük bir hareketlenme başladı. Geçen haftaki hareketlenmenin ardından Bitcoin’in bu haftayı durgun geçirmeye başlaması ise yatırımcıları endişelendirdi.

Ki Young Ju Bitcoin Rallisi Hakkında Analizlerini Paylaştı

CryptoQuant analiz şirketinin kurucusu ve CEO’su olan Ki Young Ku piyasadaki Bitcoin rallisi bitiyor mu endişesi karşısında, Bitcoin rallisi ile ilgili hazırladığı analizi paylaştı. Bitcoin rallisinin makro değişkenlere göre ele alan Ki Young Ju, paylaştığı veri ve analizlerde boğa koşusunun devam edeceğine dair fikirlerini temellendirdi. Ünlü CEO risklerinde farkında olduğunu belirterek, Bitcoin rallisinden beklentisini açıkladı.

Ki Young Ju Bitcoin rallisi ile ilgili analizlerini paylaşırken, dump riskinin farkında olduğunu ve balinaların borsada aktif olduğunu belirtti. All Exchanges Inflow Man verilerine dayanarak açıklama yapan Ki Young Ju, indikatör hareketlerini değerlendirerek, Bitcoin rallisinin devamlılığı hakkında açıklamalar yaptı. Ki Young Ju açıklamalarını birçok veri ile ilişkili olarak ortaya koydu ve Bitcoin rallisi üzerine derinlikli bir değerlendirme yaptı.

Ki Young Ju Bitcoin Koşusunun Neden Devam Edeceğini Açıkladı

Ki Young Ju yatırımcıların son günlerdeki endişeleri ile ilgili olarak Bitcoin’in bu süreçte bir düzeltme yaşasa bile çok çabuk bir şekilde yeniden yükseleceğini belirtti. Ünlü CEO Bitcoin rallisinin devam edeceği yönündeki görüşlerini ortaya koyduğu makro verilerle de destekledi.

Ki Young Ju paylaştığı veriler ile borsalardaki Bitcoin ve sabitcoin rezervlerinin hareketlerini değerlendirdi. Borsalarda Bitcoin rezervlerinin düşüşte ve sabitcoin rezervlerinin ise yükselişte olduğu belirten Ki Young Ju’nun paylaştığı grafik ile Bitcoin rezervlerinin 2.4 milyonun altına düştüğü ve sabitcoinlerin ise  2.5 milyar seviyesinin üzerine doğru çıktığı görüldü.

Ki Young Ju: Bu Yıl Bitcoin Koşusu Farklı

Ünlü CEO bu yıl Bitcoin rallisinin çok daha farklı olduğunu, bu yıl Bitcoin’de görülen ATH’nin 2o17 rallisinden farklılık gösterdiğini belirtti ve boğa koşusunun devam edeceğini açıkladı. Exchange Netflow göstergesindeki verileri de kendine dayanak olarak kullanan Ki Young Ju borsalarda büyük oranda Bitcoin akışının gerçekleştiğini belirterek, boğa koşusunun henüz bitmediğini aktardı. Ünlü CEO açıklamaları ile ilgili paylaştığı grafikte 2017 rallisinde Bitcoin’lerin borsalara taşınmasına bu sene ise borsalardan çıkmasına da dikkat çekti.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!