Bitcoin’den Yeni Düzeltme Bekleniyor

Bitcoin'den Yeni Düzeltme Bekleniyor
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lider kripto para birimi Bitcoin son dönemlerdeki şaşkınlık yaratan hareketlerine devam ediyor. Popüler kripto para birimi bu hafta başında ciddi bir gerileme yaşamıştı. Büyük bir düşüş ile karşı karşıya kalan Bitcoin 30 bin dolar seviyesine kadar geri çekilme yaşamıştı. Hafta başında yaşanan sert düşüşten sonra Bitcoin yeniden yükselişe geçti. Lider kripto para birimi Bitcoin 35 bin dolar seviyesini aşarak yeni bir rekora imza attı.

Bitcoin’in yeni rekoru kripto para dünyasında sevinçle karşılanırken, kripto paranın yeniden yükseliş yaşayıp yaşamayacağı ise merak konusu oldu. Ünlü stratejist ve analist Şant Manukyan, Bitcoin ile ilgili analizlerini dün yayınladığı video ile paylaştı. Manukyan Bitcoin’den yeni düzeltme beklediğini belirtti.

Şant Manukyan Bitcoin Analizi Yayınladı

Ünlü stratejist ve analist Şant Manukyan Bitcoin’in hafta başında yaşadığı düzeltmenin ardından yeniden rekor kırması üzerine, kripto para ile ilgili bir analiz yayınladı. Manukyan analizinde Bitcoin’in yeni bir düzeltme yaşayabileceğini belirtirken önemli olan direnç noktalarına ve fiyat hareketinin yönüne dair yorumlarda bulundu. Ünlü analist Bitcoin’in yaşadığı sert düşüşün ardından yaşadığı yükselişe dikkat çekse de yeni düzeltmelerin yakında geleceğine inanıyor.

Manukyan: Bitcoin’den Yeni Düzeltme Gelebilir, 35 Bin Dolar Direnç Noktası

Ünlü stratejist Şant Manukyan Bitcoin’in son günlerde gösterdiği hareketliliğin kaygı verici olduğunu belirtti. 35 bin dolar seviyesinin aşarak yeni bir rekor kıran Bitcoin’in yeni bir düzeltme yaşayabileceğini belirten Manukyan, bunun balon anlamına gelmediğini de aktardı. 35 bin dolar direnç seviyelerinin çalıştığını aktaran Manukyan, fiyatın aşağı yönlü hareket etme ihtimali olduğunu da belirtti.

Düzeltme Bitcoin Alımını Durduracak, Hangi Coin Avantajlı?

Bitcoin’in son rekorundan sonra yeni bir düzeltme yaşayabileceğini aktaran Şant Manukyan, sert bir düşüş ihtimalinin yüksek olduğunu belirtti. Bitcoin’in rekor seviyesine yaklaştığı dönemlerde yaşadığı düzeltmeye dikkat çeken ünlü stratejist, yaşanan düşüş ile alımların azalacağını aktardı. Bitcoin’de azalan alımların başka bir coine yönleneceğini de belirten Manukyan, bu coinin hangisi olacağını ise açıklamadı.

Manukyan: 35 Bin Dolar Seviyesi Önemli, Bitcoin Hareketleri Henüz Net Değil

Şant Manukyan Bitcoin’in potansiyelinin çok yüksek olduğuna dikkat çekerek, kişisel olarak Bitcoin pozisyonlarını boşaltmayacağını ancak kademeli olarak düşürebileceğini belirtti. Manukyan 35 bin dolar direnç seviyesinin kritik noktada olduğunu belirterek, bu seviyenin tam anlamı ile kırılmasının yükseliş yaratacağını vurguladı. Manukyan Bitcoin tablosunun hangi yöne gideceğinin henüz belli olmadığını aktardı.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!