Bitcoin’e Yetişmek İçin Güçlü Bir Yükseliş Rallisi Başlatacak!

Bitcoin’e Yetişmek İçin Güçlü Bir Yükseliş Rallisi Başlatacak!
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para stratejisti ve trader Josh Rager, Ethereum’un (ETH) Bitcoin’e (BTC) yetişmek için güçlü bir yükseliş rallisi başlatmanın eşiğinde olduğunu tahmin ediyor. Rager, Ethereum ile ilgili yaptığı açıklamada; “442 dolarlık destek yeniden testinde büyük bir ETH yığını eklendi. 700 dolardan 800 dolara kadar olan nihai büyük hamleyi kaçırmamak konusunda ciddiyim. Yukarıdaki aralıkta bir kırılma aranıyor. Girişimin altındaki duraklarla bu, aşama aşama oynayacak” ifadelerini kullandı.

“Harika Bir Ayı Tuzağı Olduğunu Gösterecek”

Rager, BTC ile ilgili yorumlarını da dile getirdi. BTC’nin yeni yüksek seviyelere ulaşabileceğini belirten Rager; piyasada lider kripto biriminin 15 bin 420 doları geri kazanabildiği sürece 16 bin doları kırmasını beklediği için yeni bir yıllık yüksek seviyenin gelebileceğine inandığını belirterek; “Bitcoin’in fiyatını geri almak, fiyatı 16 bin doların üzerine göndermeden önce bunun harika bir ayı tuzağı olduğunu gösterecektir.” ifadelerini kullandı.

“Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesinden Yalnızca %26 Uzakta”

Josh Rager; BTC yükselirken ETH’nin konsolide olmasını, Ethereum’un artık BTC’ye yetişmeye hazır olduğunu; “BTC şu anda tüm zamanların en yüksek seviyesinden yalnızca %26 uzakta. Öte yandan ETH, şu anda tüm zamanların en yüksek fiyatından %208’in üzerinde bir uzaklıkta. Son zamanlarda, ETH; BTC’ye göre daha iyi performans gösterdi, ancak şimdi oldukça yükseliş gösteriyor ve yükselerek BTC’yi yakalamak için çok fazla alana sahip.” ifadeleri ile dile getirdi.

Chainlink (LINK) 13 Dolara Yükselebilir

Josh Rager, kripto para piyasasının en iyi ikilisi BTC ve ETH’ye ek olarak, Chainlink’i (LINK) de ele alıyor. LINK 12.30 doları seviyesinde iken; merkezi olmayan oracle ağının, 13 dolar üzerine çıkmasını beklediğini açıklayan Rager; “Düşük süreli çerçevelerde destek sağlandı. ‘Burası’ Chainlink için Dip ve satın almak için harika bir yerdi. LINK 13 dolara yükselebilir.” ifadelerini kullandı.

“500 Doların Üzerine Çıkacağına Dair Çok İyi Hislerim Var”

BTC, EHT ve LINK hakkındaki görüşlerini dile getiren Rager ayrıca; 500 dolar seviyesinin üstüne çıktığını söylediği merkezi olmayan finans (DeFİ) token’ı YF LINK (YFL) de yakından takip ettiğini şu sözlerle dile getiriyor: “Dün güzel dip vardı. Direnişi yeniden test edin, ancak Bitcoin YFL’yi geri çekmediği sürece çok yakında 500 doların üzerine çıkacağına dair çok iyi hislerim var.”

Kripto para piyasası takipçileri, ilerleyen günlerde neler olacağını merakla bekliyor.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!