BtcTurk Kripto Para Borsasının Kurucusundan Merak Uyandıran Twitter Paylaşımları

BtcTurk Kripto Para Borsasının Kurucusundan Merak Uyandıran Twitter Paylaşımları
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son dönemlerde birçok ünlü kripto para analisti, Bitcoin’in yakaladığı çıkış sonrası kripto para birimi ile ilgili oldukça çarpıcı analiz paylaşmıştı. Ünlü analistlerin paylaşımlarından sonra, Kerem Tibuk da Bitcoin hakkında kendi yorumlarını Twitter üzerinden yaptığı paylaşımlarla duyurdu. Kerem Tibuk’un kurucusu olduğu BctTurk kripto para borsası, dünyada dördüncü en büyük kripto para borsası.

Tibuk, Twitter üzerinden paylaştığı açıklamalarında; 2021 yılında insanları hayrete düşürecek 2 gelişme gerçekleşeceğini söyledi. Yaşanacağı söylenen bu gelişmelerden birinin Bitcoin fiyatı olduğunu açıklayan Kerem Tibuk’un Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda şu ifadeler yer alıyor: “2021 yılında insanların büyük çoğunluğunu hayrete düşürecek 2 önemli olay olacak. Birincisi, turucu Hitlerden kurtulduğunu zanneden insanların, alternatifle yüzleştiğinde yaşayacağı şok. İkincisi ise Bitcoin fiyatlarının yaşatacağı şok.”

Dünyada Dördüncü Büyük

Dünyanın dördüncü büyük kripto para borsası kurucusu Tibuk’un paylaşımları okuyucular tarafından ilgi ve merakla takip edildi. Kerem Tibuk’un Twitter’daki paylaşımlarının ardından yatırımcılar, fırsat değerlendirmeleri için Kerem Tibuk’un  Bitcoin hakkındaki yorumları araştırmaya koyuldu. Ünlü kripto para borsacısı, birkaç gün öncesinde de BTC teknolojisi ile ilgili düşüncelerini Youtube platformunda yayınlanan Kriptometre programında dile getirmişti.

Bir Benzerinin Çıkması Mümkün Değil

Ünlü borsacı, beğeni ile söz ettiği Bitcoin’in bir benzerinin çıkmasının mümkün olmadığını ve dünyada bunun bir ilk olduğunu dile getirdi. Kim tarafından kurulduğu bilinmeyen BTC’nin çok iyi bir teknoloji hakimiyeti olduğunu söyleyen Kerem Tibuk, kripto paranın başka özelliklerine de göndermelerde bulundu. BTC’nin merkeziyetsiz yapısından övgü ile bahseden Tibuk, ayrıcı herhangi bir kripto paranın Bitcoin’in gölgede bırakamayacağını da belirtti.

Kapasitesi Artmadan Değeri Artacak Başka Bir Ekonomik Varlık Yok

Ünlü borsacı, BtcTurk’un kurucusu Kerem Tibuk katıldığı Kriptometre programında, Bitcoin’in nasıl bu kadar avantajlı bir kripto para birimi olduğuyla alakalı yorumlarını dile getirdi. Tibuk, BTC’nin üretim kapasitesi stabil kaldığında da değer kazanmaya devam edecek bir piyasa olmasının çok değerli olduğunu söyledi. Bitcoin’in insana bağlı olmaması sebebiyle riskleri de ortadan kaldırdığını belirten Tibuk, dünyada Bitcoin dışında kapasitesi artmadan değeri artacak başka bir ekonomik varlığın olmadığını dile getirdi.

Bitcoin 2021’de 400 Bin Dolar Seviyesine Çıkacak

Kerem Tibuk, Youtube platformu üzerinden yayınlanan Kriptometre programında, yatırımcıların en çok merak ettiği konulardan birisi olan BTC hareketliliği ile ilgili düşüncelerini ve ön görülerini aktardı. Kerem Tibuk, BTC’nin yükselişinin oldukça olumlu bir gelişme olduğunu bildirmekle birlikte, 2021 yılı sonunda zirveye ulaşacağını ve Bitcoin’in 2021’de 400 bin dolar seviyesine çıkacağını düşündüğünü söyledi.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!