Butarin Kripto Para Piyasasını Değerlendirdi

Butarin Kripto Para Piyasasını Değerlendirdi
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum kurucusu Vitalik Butarin kripto para piyasasında yaşanan gelişmelerle ilgili kişisel analizlerini paylaştı. Sosyal medyada paylaştığı not ile görüşlerini açıklayan Butarin, 1992 yılında yayınlanan Kripto Anarsişt Manifesto’ya da göndermelerde bulundu.

Vitalik Butarin: 1900’lerde Hayal Edilemeyenler Bugün Gerçek Oldu

Vitalik Butarin kripto para piyasasında yaşanan gelişmeler ile ilgili değerlendirmelerde bulunurken 1992 yılında paylaşılan Kripto Anarşist Manifesto’ya da göndermelerde bulundu. Butarin 20. yüzyılın en temel konularından birinin merkezi otorite olduğunu ve bu konuda devlet regülasyonlarının, vergi ve kontrol mekanizmalarının kökten değişmesinin istendiğini aktardı. Butarin 20. yüzyılın temel taleplerinin günümüzde büyük oranda karşılandığını düşünüyor.

20. yüzyıldan bu yana inanılmaz gelişmeler yaşandığını aktaran Butarin, insanların kompleks network aracılığı ile iletişim kurabildiklerini ve devletlerin dahi yıkmakta zorlandığı sistemler inşa edebildiklerini aktardı. Butarin akıllı teknoloji sözleşmesini de hatırlatarak, 20. yüzyılda hayal bile edilemeyen şeylerin bugün gerçekleştiğinin altını çizdi. Alanda kaydedilen gelişmelerle ilgili çeşitli açıklamalar yapan Butarin aynı zamanda kaotik bir atmosfer oluştuğunun da altını çizdi.

Ethereum Kurucusu 21. Yüzyılın Temel Özelliklerini Açıkladı

Kripto para dünyasının büyümesinde 21. yüzyıl koşullarının önemli bir yeri olduğunu düşünen Vitalik Butarin bu dönemin en çok dikkat çeken açıklamaları üzerinde de durdu. Butarin 21. yüzyılın 3 temel özelliğini sunarak bu özelliklerin kripto paraların gelişmesi noktasında uygun ortam sağladığını belirtti.

Vitalik Butarin yeni dönemde bire bir etkileşimin önemini kaybettiğini tekilden çoğula ve çoğuldan çoğula etkileşimin daha önemli bir hale geldiğini aktardı.  Bununla beraber çoğuldan çoğula etkileşimlerin artması ile ilgili sıra dışı yasaların hakim olduğunu belirten Butarin yeni dönem modellerinin denkleme dönüştürülmesinin yani anlaşılmasının daha zor olduğunu açıkladı. Yoğunluğun da arttığı bir dünyada yaşadığımızı açıklayan Butarin, farklı alanlara ait güç figürlerinin daha sık yan yana geldiğini söyledi.

Butarin Kripto Para Piyasasına Neden Bullish Baktığını Açıkladı

Ethereum kurucusu Vitalik Butarin 21. yüzyıl değerlendirmeleri ve kripto para dünyasının gelişmesi ile ilgili açıklamalarının ardından kripto paralarla ilgili neden olumlu görüşlere sahip olduğu noktasına de değindi. Ünlü isim 21. yüzyıl koşullarının kripto para ve blockchain teknolojisine elverişli olduğunu açıklayarak, kripto para dünyasındaki gelişmelerin yalnızca ekonomik ve kültürel temellere dayanmadığını, çok daha karmaşık bir yapı olduğunu belirtti. Vitalik Butarin kripto para dünyasına neden bullish baktığını ise altının yetersizliğinin yeni nesil tarafından fark edilmesi ile bağlantılı olarak açıkladı. Butarin yeni nesilin altının yetersizliğini keşfettiğini ve onun yerine kripto paraları koymaya başladığı yönündeki argümanını kendi kişisel görüşlerini temellendirme noktasında kullandı.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!