David Grider BTC Hedefini 40 Bin Dolara Çıkardı

David Grider BTC Hedefini 40 Bin Dolara Çıkardı
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasının en çok konuşulan kripto para birimi Bitcoin 2020 yılındaki yükselişini aralık ayı performansı ile zirveye taşıdı. 2020 yılının son ayında rekor üzerine rekor kıran lider kripto para birimi yeni yıla 1 gün kalmışken yeni bir rekor kırdı ve 29 bin dolar seviyesini aşmayı başardı. 29 bin 285 dolara kadar yükselen Bitcoin, aralık ayının başından bu yana %50 oranında değer kazanmış oldu. Güncel fiyatı 28 bin doların üzerinde olan Bitcoin’in yeni hedefi ise merak konusu oldu. Ünlü analistler Bitcoin rallisinin devam edeceğini ve bullish sinyaller olduğunu açıklıyor. Birçok analistin 2021 yılı için olumlu yorumlar yapmaya devam ettiği bu süreçte stratejist David Grider de hedefi 40 bin dolar seviyesi olarak açıkladı.

Denis Vinokourov: Bitcoin Yeni Yıla 30 Bin Dolar Seviyesinde Girebilir

Bitcoin’in yeni fiyat hedefi ile ilgili Denis Vinokourov açıklama yaptı. Yeni yıla girerken Bitcoin’in 30 bin dolar seviyesinin üzerinde işlem görebileceğini açıklayan Vinokourov, bunun gerçekleşmesi için parakende yatırımcılardan kripto paraya akış yaşanması gerektiğini belirtti.

David Grider: Bitcoin 1 Yıl İçinde 40 Bin Dolar Olabilir

Fundstrat şirketinin stratejisti David Grider Bitcoin’in ilerleyen dönemlerdeki fiyat aralığı ile ilgili açıklama yapan isimlerden biri oldu. Grider yukarı yönlü ivmenin son zamanlardaki yükselişinin nedenlerine dikkat çekerek bu yükselişin devam edeceğini düşündüğünü de belirtti.

David Grider Bitcoin’in son dönemlerde rekor üzerine rekor kırmasında kurumsal yatırımcılar kadar ABD’de gündeme gelen teşvik paketinin de etkili olduğunu söyledi. Bu gelişmelerin ışığında Bitcoin’in yukarı yönlü ivme alacağının devam etmesinin mümkün olduğunu açıklayan Grider, Bitcoin boğa koşusunun devam etmesi için koşulların uygun olduğunu belirterek, 25 bin dolarlık hedefini 40 bin dolara yükselttiğini açıkladı. Grider Bitcoin’in 6 ya da 12 ay içinde 40 bin dolar seviyesine ulaşabileceğini düşünüyor.

David Grider: Bitcoin Yükselişini Engelleyecek Faktörler Ortaya Çıkabilir

Ünlü stratejist David Grider Bitcoin fiyatında yukarı yönlü hareket beklediğini açıklamasının yanı sıra yatırımcılara bazı uyarılarda da bulundu. Bitcoin’in uzun vadede zarar görmeyeceğine emin olduğunu aktaran Grider, kripto paranın yükselişini yavaşlatabilecek faktörlere değindi. Grider bazı yatırımcıların kar elde etmek amacı ile Bitcoin yükselişini engelleyebileceğini ya da kripto para piyasasına yeni katılacak olan coinlerin Bitcoin üzerinde olumsuz etki yaratabileceğini belirtti. Grider bu tip olumsuzlukların uzun vadede Bitcoin’e zarar vermeyeceğini ancak kısa vadede fiyat üzerinde ve piyasa hassasiyetinde etki gösterebileceklerini açıkladı.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!