Devlet bile bana zorla aşı yaptıramaz

Devlet bile bana zorla aşı yaptıramaz
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tüm dünyanın merakla beklediği korona virüs aşısı ve salgın tedbirlerine ilişkin ilginç bir çıkış yapan ünlü sanatçı Yıldız Tilbe’den  aşı, çip ve hes kodu ile ilgili çok konuşulacak açıklamlar geldi.

Aşı, çip ve HES dayatması istemiyorum

Kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda Ünlü şarkıcı Tilbe, “Devlet dahi olsa bana zorla hiçbir şey yapamaz ve yaptıramaz, ne aşı ne çip ne HES kabul etmiyorum” dedi.

“Ben devlet için değil devlet benim içindir” sözleriyle yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirlerine karşı çıkan  Şarkıcı Yıldız Tilbe, koronavirüs önlemleri ve aşının ücretsiz olmasıyla ilgili ardı ardına paylaşımlar yaparak herkesi şok etti.

Ben devlet için değil devlet benim içindir

“Devlet beni bir suç işlersem içeri atabilir, hak ettiysem boynum kıldan incedir. Adımı, ülkemi, soyumu, kan grubumu ben seçmedim diyen Tilbe’ye göre  Bunun dışında Devlet dahi olsa bana zorla hiçbir şey yapamaz ve yaptıramaz, ne aşı ne çip ne HES kabul etmiyorum. Ben devlet için değil devlet benim içindir.

Bedava aşı yerine evi ve ekmeği bedava yapın

Bedavaymış aşılar şeklinde tepki veren Tilbe: “Ekmeği bedava yapın, ilaçlar hastaneler bedava olsun, evsizlere bedava ev verilsin, kimin neye ihtiyacı varsa bedava olsun, insan üç gün bile olsa rahat yaşasın, bedava aşıymış, böyle iyilik görmedim, ölüm sizden önce gelsin, sizden iyidir.”şeklinde paylaşımlar yaptı.

Yıldız Tİbe’nin paylaşımları ana başlıkları ile şu şekilde devam etti.

İlaç silah, insan cephe oldu

Dünyada silahlı savaşlar birden durdu, cephe değişti insan oldu, ilaçlar da silah oldu. Niye vurdurayım kendimi? Koyun muyum ben sayıları bilinsin diye kulağı küpelenen, ya da kuş muyum kameralı çip takılmış nere gidersem görünen, ya da fare miyim üstümde ilaçlar denenen.

İstemediğim hiçbir şeyi, yasa ya da kurumlar dayatamaz

Benim kimseye saygısızlığım yok hiçbir kişi ya da kurumun karşısında değilim. Allah bana da az da olsa akıl vermiş kendi kendimin efendisi benim. İstemediğim hiçbir şey, yasa ya da kurumlarca devlet eliyle de olsa dayatılamaz, bireyin huzurunu bozmak değil sağlamak devletin hakkıdır.

İlaçları inşallah kendilerine lazım olur ve derman olmaz İnşallah. Bir insan karşısındakini neye layık görüyorsa onu yaşamadan ölmezmiş.

Bizi önemsiyorlarsa GDO’lu tohumları üretmesinler

İnsan canını ve sağlığını bu kadar önemsiyorlarsa, GDO’lu tohumları üretmesinler, silahları gömsünler, ülkesiz insanların memleketlerini onarsın iade etsinler, dünyayı gezip ihtiyaç sahibi bir insan bırakmasınlar.

İnsanları kısırlaştıracaklar

Dünyadaki insan nüfusunu bağıra bağıra azaltmak isteyen bir grubun boy boy söylemleri, bu işi yapanların yan yana fotoğrafları demeçleri var her yerde, daha ne desinler.”

 

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!