ETH 8 Kat Büyüme Gösterdi, BTC’den Daha Fazla Kazandırdı

ETH 8 Kat Büyüme Gösterdi, BTC'den Daha Fazla Kazandırdı
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasının en büyük ikinci kripto parası olan Ethereum 2020 yılının başından bu yana gösterdiği yükseliş ile dikkatleri üzerine çıktı. Bir yıl içinde 8 kat yükseliş gösteren kripto para birimi yeniden bin doların üzerinde işlem gördü. 2017 yılında kırdığı bin 300 dolarlık rekora ulaşamayan Ethereum, yine de yıl içinde gösterdiği performans ile dikkat çekti.

Ethereum Bitcoin’den Daha Bir İyi Grafik Çizdi

2020 rallisinde dikkat çeken ayrıntılardan birisi ise Ethereum’un lider kripto para birimi Bitcoin’den daha iyi bir grafik çizmesi, yani daha fazla büyüme göstermesi oldu. 2020 aralık ayından bu zamana rekor üzerine rekor kırmaya devam eden Bitcoin’in büyüme oranının Ethereum’un gerisinde kalması şaşkınlık yarattı.

2020 yılının başlarında 130 dolardan işlem gören Ethereum  fiyatının bin doların üzerine çıkması ile Ethereum 1 yıl içinde 8 kat büyüme sergilemiş oldu. Piyasa değeri bakımından ikinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum’un 8 kat büyüme ile Bitcoin’i geride bıraktırdığı ve yatırımcısına en çok kazandıran coin olduğu gündeme geldi. Ethereum yıl boyunca 1 alana 8 kazandırdı.

Ryan Watkins: 2020 Boğa Koşusunu Ethereum Kazandı

Ethereum’un 2020 rallisi ile ilgili Messari araştırmacılarından Ryan Watkins çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ryan Watkins 2020 rallisi ile ilgili değerlendirmelerinde Ethereum’un niteliklerini farklı şekilde değerlendirerek, boğa koşusunun Ethereum tarafından hak edilmiş bir kazancı sağladığını da aktardı. Ethereum’u dijital ekonomi olarak tanımlayan Ryan Watkins 2020 yılının başlarından bu yana devam eden boğa koşusunun kazananının Ethereum olduğunu belirtti. Watkins Ethereum’un geleceğin finansı olduğunu da düşünüyor.

Camilli Russo: DeFi Dünyası Git Gide Büyüyor

Kirpto para piyasasının en geniş işlem hacmine sahip altcoini olan Ethereum’un 2020 yılında gösterdiği performans ile ilgili olarak değerlendirmede bulunan başka bir ünlü isim ise Camili Russo oldu. Defiant News ekibinden olan Camili Russo 2018 rallisi ile 2020 rallisi arasında kıyaslama yaparak Ethereum’un gösterdiği gelişmeye dikkat çekti. Russo Ethereum ekosisteminde yer alan projelerin artışına ve DeFi dünyasının gösterdiği büyümeye vurgu yaptı.

Ryan Sean Adams: Ethereum 10 Bin Dolara Kadar Yükselebilir

Ethereum’un 2020 yılında gösterdiği yükseliş ile ilgili değerlendirmede bulunan bir diğer isim ise Ethereum geliştiricilerinden Ryan Sean Adams oldu. Ünlü isim Ethereum’un 2020 yılında gösterdiği 8 kat artışa rağmen ederinin altında işlem gördüğünü belirtti. Adams açıklamasında Ethereum’un 10 bin dolara kadar yükselebileceğini belirtti.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!