Ethereum 900 Doların Üzerine Çıkabilir Mi?

Ethereum 900 Doların Üzerine Çıkabilir Mi?
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum’un 900 dolar üzerine çıkıp çıkamayacağı kripto para dünyasının merkez konularından biri haline geldi. Ki Young Ju Ethereum’un kurumsal ilgi artışı ile 900 dolar seviyesini aşabileceğini belirtirken, analist Joseph Young da Ethereum’a kurumsal ilgide kesinlikle artış oalcağını ve nedenlerini açıkladı.

Kurumsal Yatırımcı ilgisi Ethereum’u 900 Doların Üzerine Çıkarabilir

CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju Ethereum’un 900 dolar seviyesi üzerine çıkması noktasında önemli olduğunu iddia ettiği kurumsal yatırımcıların Bitcoin’e ve Ethereum’a yaptıkları yatırımları değerlendirdi. Ünlü CEO Bitcoin’i ve Ethereum’u yatırımcı türü üzerinden değerlendirmeye başladı. Ünlü CEO Ethereum’un 900 dolar seviyesini aşmasının anahtarının kurumsal yatırımcı olduğunu iddia ediyor.

Ki Young Ju Bitcoin ve Ethereum’u hem bireysel yatırımcıların piyasa değeri ve kurumsal yatırımcıların yarattığı piyasa değeri bakımında değerlendirdi. Ünlü CEO’nun incelemeleri sonununda Bitcoin’in bireysel yatırımcıların kaynaklı piyasa hacminin 498 milyar dolar olduğu, Ethereum’un bireysel yatırımcılardan kaynaklı piyasa hacminin ise 83 milyar dolar olduğunu kaydetti. Bitcoin’in bireysel yatırımcılardan kaynaklı hacmi Ethereum’un 6 katı oranında. Ki Young Ju kurumsal yatırımcılar açısından yaptığı değerlendirmede ise Bitcoin kurumsal yatırımcılarının Ethereum yatırımcılarından 7.7 oranında daha büyük olduğunu kaydetti. Kurumsal yatırımcıların Ethereum’a %28 oranında daha az ilgi gösterdikleri ortaya çıktı. Ki Young Ju kurumsal yatırımcılarının Ethereum ilgisinin artması durumunda Ethereum’un 900 dolar seviyesinin üzerine çıkabileceğini iddia ediyor.

Joseph Young: Kurumsal Yatırımcı Belirsizliği Ethereum’u Olumlu Etkileyecek

CryptoQuant CEO’su Ki Young Ju’nun Ethereum’u 900 dolar seviyesine taşıyacak en önemli faktörün kurumsal yatırımcılar olduğunu belirtmesi üzerine Joseph Young da bu veriler üzerine kendi fikirlerini paylaştı. Young kurumsal yatırımcı Ethereum’a doğrudan ilgi gösterse de göstermese de Ethereum’un 900 dolar seviyesini göreceğini düşünüyor. Analist Joseph Young kurumsal yatırımcının Bitcoin’e ilgi göstermesinin kaçınılmaz olduğunu düşünüyor. Kripto para piyasasına giren ve Bitcoin’e yatırım yapan kurumsalların Ethereum’a da yöneleceklerini iddia ediyor. Joseph Young kurumsal yatırımcı ve Ethereum ilişkisinde kritik bir sebep olduğunu da öne sürdü.

Young: SEC Bitcoin ve Ethereum’u Menkul Kıymet Olarak Tanımlamıyor

Ünlü analist Joseph Young Ethereum’un kurumsal yatırımcı ilgisini çekeceğine emin. Bunun sebebini de açıklayan ünlü analist bu sebebin çok kritik bir noktada durduğunu söyledi. Joseph Young Bitcoin’e yoğun ilgi gösteren kurumsal yatırımcıların elinde sonunda Ethereum’a yöneleceğini bunun sebebinin ise ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun menkul kıymet olarak tanımlamadığı sadece 2 kripto para birimi olmasına bağlıyor. Bitcoin ve Ethereum’un para birimi olarak tanımlanmasının Ethereum’a mutlaka kurumsal yatırımcı kazandıracağını iddia ediyor.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!