Ethereum’da 2021 Yılında Neler Olacak?

Ethereum'da 2021 Yılında Neler Olacak?
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2020 yılının sonuna yaklaşırken Bitcoin rallisinde kripto para piyasası için son derece olumlu gelişmeler yaşandı. Bitcoin’in 23 bin dolar seviyesinin üstüne çıkması ile atcoinlerde bu ralliden payına düşeni aldı ve ciddi yükselişler kaydettiler. Bitcoin rallisinde kazanan coinlerden biri de Ethereum oldu. Son 7 gün içinde %15 oranında büyüme kaydeden Ethereum, 650 dolar bandına doğru yükseliş gösterdi. Ethereum’un bu yükselişinden sonra nasıl hareket edeceği ise merak konusu oldu. Ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe, Ethereum ile ilgili değerlendirmede bulundu.

Sosyal medyada Crypto Michael adı ile tanınan Hollandalı analist Michael van da Poppe, kripto para dünyasının en önemli isimler arasında yer alıyor. Birçok zaman doğru çıkan tahminleri ile gündemde yer alan ünlü analist son videosunda 2021 yılında Ethereum fiyatının nasıl hareket edeceği ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. 2021 yılında Ethereum ve diğer altcoinlerden bullish sinyaller geldiğini belirten Poppe, Ethereum için olası fiyat tahminlerini de açıkladı.

Michael van de Poppe: Ethereum’dan Bullish Sinyaller Geliyor

Michael van de Poppe yayınladığı videoda Ethereum için yükseliş sinyallerinin söz konusu olduğunu belirtti. Ethereum’un 300 dolarda konumlanmasının bullish bir sinyal olduğunu belirten ünlü analist bunun yükseliş habercisi olduğunu açıkladı. Ünlü analist Ethereum’un koruması gereken destek seviyesinin 300 dolar olduğunu belirtti.

Bitcoin Ethereum Yükselişini Belirleyecek

Michael van de Poppe’nin yayınladığı videoda dikkat çektiği noktalardan biri de Ethereum yükselişi ile ilgili temel belirleyicilerden birinin Bitcoin olduğunu söylemesi oldu. Ethereum fiyatının 600 dolar üzerine çıkmasında itici gücün Bitcoin olduğunu belirten Poppe, BitcoinEde geri çekilme yaşanması durumunda Ethereum’da da düşüş görüleceğini belirtti. Ethereum’ın hareketinde belirleyici olan coinin Bitcoin olduğunu açıklayan ünlü analist, Ethereum fiyatının Bitcoin hareketlerine göre belli olacağını belirtti.

Bitcoin ve Ethereum Düzeltme Yaşayabilir, Ethereum Yatırımcıları İçin Alım Fırsatı

Michael van de Poppe’nin açıklamalarında dikkat çeken noktalardan biri de yakında yaşanacağını iddia ettiği düzeltme oldu. Poppe hem Bitcoin hem de Ethereum’da yakın zamanda düzeltme yaşanabileceğini belirtti. Ethereum yatırımcılarının bunu bir alım fırsatı olarak değerlendirmesi gerektiğini açıklayan Poppe, 300 dolar seviyesinin Ethereum için temel destek seviyesi olduğunu 450 dolar seviyesinde alım yapılabileceğini ve Ethereum’un düzeltmenin ardından yeniden yükselişe geçeceğini açıkladı.

Crypto Michael: Ethereum’un Yeni Hedefi 900 Dolar Olabilir

Michael van de Poppe, Ethereum’un destek seviyesinin altına düşmemesi durumunda ilk hedefinin 900 dolar olacağını belirtti. Bu hedefe ulaşırsa sonraki hedefinin de 1250 ya da 1350 dolar bandı olabileceğini açıkladı.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!