Ethereum’u 2021’de Yeni Rekor Mu Bekliyor?

Ethereum'u 2021'de Yeni Rekor Mu Bekliyor?
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto para birimi Ethereum hafta sonu inanılmaz bir yükseliş gösterdi. Uzun süredir görmediği seviyelere ulaşmayı başaran Ethereum’ın 730 dolar seviyesinin üzerine çıkması kritpo para dünyasında büyük yankı uyandırdı. Kripto paranın başarılı performansı kripto para camiasında en çok konuşulan gündemlerden biri haline geldi ve birçok analist Ethereum’un hareketlerinin nasıl devam edeceği ile ilgili fikirlerini paylaştı.

Kripto para piyasasının en büyük ikinci para birimi Ethereum son 7 gün içinde %14 ve son 24 saat içinde %10 artış göstererek 730 doların üzerine çıkmayı başardı. Ethereum hafta sonu yaşadığı bu yükseliş ile beraber piyasa hacmini 80 milyar dolara çıkarmayı başardı. Uzun süredir aşamadığı 700 bin dolar seviyesinin üzerine çıkmayı başaran Ethereum’un bu yükselişi büyük yankı uyandırdı. Kripto para piyasasındaki birçok uzman ve analist ise kripto paranın yükselişini değerlendirerek bekledikleri yani seviyeler açıkladı. Birçok analist Ethereum’un 2021 yılında yeni rekorlar kırmasını ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmasını beklediğini açıkladı. Konu ile ilgili Ethereum geliştiricilerinden Ryan Sean Adams da değerlendirmede bulundu. Adams Ethereum’un değerinin anlaşılmadığı halde 80 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşmasından övgü ile söz etti.

2021’de Ethereum Yükselişi Bitcoin’i Gölgede Bırakabilir

Ethereum rallisi başarılı şekilde devam ederken Ethereum geliştiricilerinden Ryan Sean Adams kripto paranın hafta sonu gösterdiği inanılmaz yükseliş ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Adams Ethereum’dan bu yıl iyi bir performans beklediklerini ve Ethereum’un 2021de göstereceği yükseliş ile Bitcoin’i gölgede bırakacağını iddia etti. Ünlü isim Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında Ethereum’un piyasa değerine de değindi. Dünyanın Ethereum’u anlamadığı halde piyasa değerinin 80 milyar dolara ulaştığını aktaran Adams, anladıklarında ise çok daha büyük yükseliş sağlanacağını mizahi bir şekilde dile getirdi.

Cactus: Ethereum 2021’de Tüm Zamanların Rekorunu Kırabilir

Ethereum’un hafta sonu yaşadığı yükselişin ardından önümüzdeki süreçte beklediği seviyelerden bahseden diğer bir isim ise ünlü analist Cactus oldu. Twitter’da 22 binden fazla takipçisi bulunan ve Cactus ismi ile tanınan başarılı analist Ethereum’dan 2021 yılında yüksek bir performans beklediğini açıkladı. Ethereum’un 2021 yılına yaklaşırken bullish mesajlar verdiğini aktaran Cactus kripto paranın 2021 yılında tüm zamanların rekorunu kırabileceğini belirtti.

Coopahtroopa: Ethereum Yükselişi 2017’den Farklı İlerliyor

Kripto para içerik yöneticisi Coopahtroopa da Ethereum yükselişi karşısında sessiz kalmadı. Ünlü içerik yöneticisi 2017 yılında Ethereum’un 700 dolar üzerine çıkmasının spekülasyonlardan kaynaklandığını akratan Coopahtroopa, bu sene yükselişin çok daha farklı olduğunu belirtti.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!