Eve değil mezara sığan hayat

Eve değil mezara sığan hayat
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bill Gates’i Kovid 19 kaosundan büyük çıkar sağlamakla suçlayan Dilipak, Korona virüs konusunda yürütülen yanlış politikaları ve giderek daha ölümcül hale gelen tekonoliyi yeren yere vurdu

Hayat eve değil mezara sığıyor

5gvirusnews adlı sitede yazısına “Maskenizi takın, sosyal (Hayır hayır Fiziki) mesafeye dikkat edin, kolonya kullanın, elinizi iyice yıkayın ve gerisini Ankara’ya bırakın” şeklinde başlayan yazar Abdurrahman Dilipak’ın bir takım uygulamaları hedef alan sözleri kafaları karıştırdı . İşte Dilipak’ın yazısı:

Korona virüs kaosundan Bill Gates ve Elon Musk kazançlı çıkacak

Ankara’da siyasiler, bürokratlar, iş adamları gece gündüz çalışıyorlar. 5G’ye mi yetişsinler, Starlink’e mi, Neuralink’e mi, Yapay zekaya mı yetişsinler, GPT3’e mi hangisine yetişsinler. Allahtan DSÖ var da. Rehberlik ediyor, akıl öğretiyor. Trump muslukları kapatınca, Bill Gates büyük bir insanlık yaptı ve DSÖ’nün sponsoru oldu. Adam bir yandan yazılım yapıyor, bir yandan Chip üretmeye çalışıyor, bir yandan aşı üretmeye çalışıyor. Nobel’e aday göstermek gerek. LGBT’ye pozitif ayırımcılık bile onların derdi. Elon Musk’da öyle. O da bir yandan gecesini gündüzüne katıp Starlink ve  Neuralink için çalışıyor.

Mikrop izole olmadan aşı yaptırmak anlamsız

Tanı kitlerimizi dostumuz ve müttefikimiz İngilizler Hong Kong üzerinden dünyaya sundular. Hoş Elon Musk bir günde aynı hastahanede 4 test yaptırıyor, 2 pozitif, 2 negatif çıkıyor ama olsun, sonuçta bir tanı kitimiz var. Birileri çıkmış, “mikrop mutasyona uğruyor, mikrobu izole etmeden bu kadar kısa kısa sürede nasıl aşı yaparsınız” diyor ama, isteyince oluyor işte.

Asla Korona virüs aşısı olmayacağım

Aşı yapacaklar da ben o ne idüğünü bilmediğim aşıyı olmayacağım inşallah!. Allah onların aşısına da ilacına da muhtaç etmesin. Bakalım Çin aşısına mı fit olacağız, “yerli ve milli” Pfizer aşısına mı! Duyduğumuza göre zaten insan üzerinde testlere başlamışlar. Daha önce de birileri Sıvasın Kangal ilçesinde çoban köpeklerine chip takılmıştı kısa bir süre önce. Hayvanların başına gelen chip, bizim de başımıza geliyor.

Covid ile ölümü gösterip kısırlaştırmaya razı edecekler

Pfizer deyip geçmeyin. İnternete bakın bakalım nasıl bir şirketmiş bu. Yıllardır, bu CoVİD belasının adı-sanı duyulmazken olacakları yazıp durdum. Bu bir “korku pandemisi” idi. Neo Malthus’cular, ölümü gösterip kısırlaştırmaya razı edeceklerdi. Bu kadar dünya nüfusu fazla idi.

HES kodu, çipli bilezik ve beyin çipi

Ankara “Great reset”le ilgilenmiyor sanki. “Yeni Normal” ile de. “Yeni BrettonWoods” kimi ne kadar ilgilendiriyor bilmiyorum. “Global HealthPass” ile ilgileniyorlar ama, “HES Kodu” ilk adımdı. İkinci adım “Chip’li bilezik” olacak

İnsanların bir tıklamalık beyni olacak

Bir adım sonrası beyne takılacak “Chip” olacak diyen Dilipak şöyle devam ediyor: Siborg  olmaya az kaldı. Ondan sonra beyninizi kopyalayacaklar, beyninize yükleme yapabilecekler, bir “tık”lık canınız olacak!

Ankara toplumsal cinsiyet ile uğraşırken kişiliğiniz ve şahsiyetiniz yok sayılacak

Farkında olmadan Ankara cinsiyetimizi, biyolojik olarak tanımaktan vazgeçip bizi, “toplumsal cinsiyet” olarak tanımlama gereği duymuşlar ve nüfus cüzdanımıza, pasaportumuza gender yazmışlar.

Covid sonrası ahlak ve gelenekten bağımsız olarak birey geliyor

Bizden, “Kişi”, “Şahıs” ve “Ferd” olarak değil, din, mezhep, ahlak ve gelenekten bağımsız olarak BİREY olarak tanımlıyorlar. Düşünsenize, uluslararası standartlarda aile için bir norm oluşturuyorlar. Ve bu aile denilen sponten birliktelik de kişi yok, birey var! Alametifarikanız yok edilecek, kişiliğiniz ve şahsiyetiniz yok sayılacak!

Hiç kimse Korona virüs yüzünden teknolojiyi suçlamıyor

Sahi, niye kimse, bu kadar iddia, bilgi, belge ve sonuç varken RF /Radyasyon / 5G gibi Micro dalga yayınların, canlılar ve oksijen atomlarının frekansını dönüştürücü etkisini gündeme almıyor.

Covid 19 insanlık tarihinin en büyük komplosu

Tarihin en büyük komplosu ile karşı karşıyayız. Memlekette tek bir nezle, grip, zatürre vakası kalmadı. Hepsi CoVİD oldu. Ülkede tek bir ölüm sebebi var, o da CoVİD! Siyaset, Bürokrasi, Akademi, Büyük ölçüde Media, STK, Meslek örgütleri aynı nakaratı tekrarlıyor.  Kılavuzu Microsoft, Huawei, motorola, Pfizer, DSÖ, Tesla olanın burnu pislikten çıkmaz.

Domuz gribi veya kuş gribini üretenler covid virüsünü de üretti

Uluslararası sistem ustalıkla muhalif sesleri kısıyor. Bunun için teknik altyapıları hazır. Aslında uluslararası örgütlenmeleri, networkleri de hazır. Bu CoVİD dedikleri bir grip türü. SARS’ı, MERS’i kim üretti ise, Kuş Gribini, Domuz Gribi’ni kim üretti ise koronavirüsü de onlar üretti.

Cıid ile devam eden biyolojik savaşta ölümü gösterip hastalığa razı etmek

Bu biyolojik bir savaş. Bu biyolojik ajandan daha tehlikeli olan, korku pandemisini bahane ederek, ölümü gösterip hastalığa razı etmeleri.

Korona virüs aşısı küresel bir sahtekârlıktır

İtalyan virolog GiulioTarro’nun dediği gibi “Korona virus aşısı küresel bir sahtekarlıktan başka bir şey değil!” Evet, bu “yeni Malthuscular”ın küresel sahtekarlığa karşı hep birlikte direnmeliyiz. Bu aşı konusu kocaman bir sahtekarlık. Şimdi tekrar soralım, “Hayat eve mi sığar?” Yoksa birileri bize evden söz ederken, mezara sığdırmaya çalışmasın

Şeklinde yazısını bitiriyor

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!