Fiyatı 60 Doların Üzerine Çıkan KSM Nedir?

Fiyatı 60 Doların Üzerine Çıkan KSM Nedir?
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son 24 saat içinde gösterdiği yükseliş ile dikkat çeken Kusama kripto para yatırımcılarının ilgisini çekmeyi başardı. 1 gün içinde yeniden 60 dolar seviyesinin üzerinde işlem görmeye başlayan altcoinin özellikleri ve işlem gördüğü borsalar yatırımcılar tarafından merak ediliyor. Kusama’nın piyasa değeri, tarihi rekoru gibi ayrıntılarda kripto para camiası için merak konusu oldu. Popüler altcoin geçtiğimiz aylarda da rekor kırmıştı.

2020 yılı kripto para piyasası için genel olarak avantajlı geçmekle beraber bazı altcoinler dikkat çeken yükseliş sergiledi. Kusama da 2020 yılı içindeki yükselişi ile dikkat çeken coinlerden biri oldu. 2020 yılının başında 1.20 dolardan işlem gören Kusama bugün itibari ile 60 doların üzerinde işlem görmeye başladı. 60 dolar kritik seviyesini güçlü şekilde korumaya devam eden Kusama yıl içinde 50 kat büyüme gösterdi. İnanılmaz fiyat artışı ile ilgi çeken coin saat 24 saat içinde de %10 gibi ciddi bir artış göstererek, dikkat çeken coinlerden bir oldu.

Kusama Kasım Ayında Tarihi Rekorunu Kırmıştı

Son 1 gün içinde %10 oranında yükseliş gösteren ve 60 doların üzerinde işlem görmeye başlayan Kusama kripto para yatırımcılarının ilgisini çekmeyi başardı. Son 24 saat içinde gösterdiği yükseliş ile yeni bir rekor kırmak için kendini zorlayan Kusama 64 dolar seviyesine yükselmeyi başardı ancak tarihi rekorunu geçemedi. Kusama tarihi rekorunu geçtiğimiz ay kırmıştı. Geçen ay yaşadığı yükseliş ile 65.14 dolar seviyesine yükselerek tarihi rekora imza atan Kusama bugün 64 dolar seviyesine yükseldikten sonra yine bir gerileme yaşadı. 61 dolar sularında işlem gören altcoin, 60 dolar destek seviyesini korumaya devam ediyor.

Kusama Hangi Borsalarda İşlem Görüyor?

Son 24 saatteki yükselişi ile dikkatleri üzerine çeken Kusama’nın hangi borsalarsa işlem gördüğü ise yatırımcılar tarafından merak edildi. Piyasa değerine göre 47. sırada bulunan coin 50’den fazla parite halinde sıralanıyor. 560 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olan Kusama Binance, Hotbit, Houbi, Kraken, KuCoin gibi birçok popüler piyasada listeleniyor. 2020 yılında 50 kat artış gösteren coinin ticaret hacmi ise 129,3 milyon dolar.

Kusama Nedir?

Polkadat geliştiricileri tarafından yaratılan Kusama, çeşitli çözümler sunmak için hazırlanmış deneysel bir blockchain platformudur.  Hızlı tempolu projeler için yaratılan Kusama yüksek düzeyde ölçeklendirilebilirlik ve birlikte çalışabilirlik sunar. Kusama hazırlık ağı olarak sunulsa da projeler tarafından sık tercih edilir.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!