Kripto Para Analisti XRP Analizlerini Paylaştı

Kripto Para Analisti XRP Analizlerini Paylaştı
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası kullanıcılarının yakından tanıdığı usta analist Michael Van de Poppe, XRP altcoinine dair değerlendirmelerini paylaştı. Sosyal medya üzerinden Twitter’da 85 bin takipçisine XRP analizlerini sunan Poppe, büyük hafta sonu rallisinden sonra XRP ve sonraki basamaklarını işaret etti. XRP’nin 2 dolar seviyesine ulaşmadan önce ilerlemesi gereken uzun bir yol olduğunu dile getiren Poppe’nin analizleri sonrası kripto piyasalarında bu altcoine ilgi arttı.

Poppe: “XRP Direnç Noktasını Destek Noktasına Çevirmeli”

Usta analist Poppe, sıçrayış hamlesi ile birlikte piyasa değeri açısından tekrar 3. sıraya yükselen XRP için, traderlar bu kadar büyük hamleler beklemeden önce; XRP’nin öncelikle 0,30 dolarlık direnç noktasını, destek noktasına çevirebileceğini kanıtlaması gerektiğini ifade etti. Michael Van de Poppe, XRP altcoin’inin 2018 yılının ilk dönemlerinde başlayan ayı piyasasından bugüne, ilk kez bu yüksek seviyelere ulaştığını ve şu anda 0,43 dolarlık seviyeye çıktığını belirtti.

Poppe: “XRP’nin Hareketleri Konusunda Temkinli Davranıyorum”

Usta analist Poppe, XRP’nin 2018 yılından bu yana ilk kez 0,43 dolarlık seviyeye ulaşmasını şu sözlerle değerlendirdi: “XRP’de görmek istediğiniz ve zaten sık sık gördüğünüz şey keskin bir hızlanma, düzeltme. Bu yüzden bu noktada XRP’nin hareketleri konusunda biraz temkinli davranıyorum. Önce desteği geri kazandığını görmek istiyorum. Bir kırılma yaşadık ve şimdi bu destek – direnç seviyesi değişiminin 0,30 dolarda gerçekleştiğini görmek istiyoruz.”

Poppe: “2021’in Başlarında 0,55 Dolarlık Bir Ralli Olabilir”

Michael Van de Poppe, XRP’nin 0,30 dolarlık direnç noktasını, bir destek noktasına çevirmesi gerektiğini ve bu destek düzeyini sağlamlaştırması gerektiğini dile getirdi. Usta analiste göre, XRP bu sağlamlaştırma adımını atabilirse, yatırımcılar 2021 yılının başlarında 0,55 dolarlık bir ralli görebilir. Yatırımcıların, 2021 yılının başlarında böyle bir ralliyi görebileceklerine inandığını dile getiren Poppe, XRP için bu adımı atmasının gerekli olduğunu ifade etti. XRP böyle bir hamleyi yapamazsa, usta analiste göre 0,30 dolarlık direnç noktasının kırılması uzun bir zaman alabilir.

Usta Analist Ocak, Mart ve Nisan Aylarına Dikkat Çekti

Ünlü analist Poppe, XRP için önümüzdeki dönemlerde öngördüğü basamakları dile getirdi. Poppe paylaşımında; “Eer bu direnç – destek değişimini sağlayabilirsek daha yukarıda bir düşük seviyeyi görebiliriz ve önümüzdeki çeyrekte yeni bir yüksek zirveyi hedefleyeceğiz. Bir sonraki altcoin sezonunun Ocak ile Mart veya Nisan ayları arasında gerçekleşmesini bekliyorum. Bir sonraki boğa koşusu XRP direnç bölgelerini muhtemelen 0,55 ya da 0,65 dolarlık seviyeye çıkarak.” sözlerine yer verdi.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!