Lunar Coin Ne İşe Yarar?

Lunar Coin Ne İşe Yarar?
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lunar Coin Risk in Rain 2 oyununda oyuncular tarafından en çok aranan paradır. Oyun içinde ay parası olarakta bilinen Lunar Coin Oyunun asıl amaçlarından birisidir. Ayrıca Lunar Coin, düşman tarafından nadiren düşen özel bir para birimidir ve Risk in Rain 2 oyununda önemli bir para  olarak kabul edilir. Mavi çerçeveli dev gümüş sikkeler olarak görüntülenirler ve “topla” düğmesiyle manuel olarak alınmaları gerekir.

Risk in Rain 2 Oyunu Nasıl Oynanır?

Risk in Rain 2 oyunu dünya genelinde yeni yeni popüler olan bir oyundur. Risk of Rain 2, Hopoo Games tarafından geliştirilen ve Gearbox Publishing tarafından yayınlanan bir 3D çok oyunculu üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Bu, 28 Mart 2019’da Steam’de Microsoft Windows’un erken erişim sürümünde yayınlanan ve çok tutulan Rain in Risk devamı niteliğindedir. Daha sonra 30 Ağustos 2019’da Xbox One ve Playstation 4 için yayınlandı. Tıpkı orijinal oyunda olduğu gibi, oyuncu, düşen uzay gemisinin hayatta kalan üyelerinden birinin rolünü oynar ve her şeyin onları öldürmeye çalıştığı gizemli bir gezegende uyanır. Oyun genelinde hayatta kalmaya çalışmak asıl amaçtır. Risk in Rain 2 oyununun nasıl oynandığı genel olarak fragmanlarda anlatılmaktadır.

Lunar Coin Nasıl Kazanılır?

Lunar Coin elde etmek biraz pratik gerektirir. Terk edilmiş su kemerinin etrafındaki patlayıcı konteynerler ve Rallypoint Deltası çevresindeki dinamit fıçılardan Lunar Coin düşürebilişiniz. Newta Sunakları arasındaki çarşıyı ziyaret etmek, tapınaktaki tüm eşyaları bir “sekans” olarak kullanmak veya normal bir seviyede ay kapsüllerinin kilidini açmak için kullanılabilirler. Her iki durumda da, güçlü ödüller sağlayan benzersiz ay eşyaları elde etmek için kullanılırlar, ancak normal eşyaların aksine, çok farklı dezavantajları da olabilir.

Lunar Coin Hesaplar Arasından Transfer Edilebilir mi?

Lunar Coin’leri başkasının hesabına göndermek mümkündür. Çevrimiçi oynuyorsanız, takım arkadaşınızın portalını kullanabilirsiniz. Oyun her bittiğinde 5 Lunar Coin kazanacak  ve para anında hesaba gelecektir. Bu, Lunar Coin elde etmenin güvenilir bir yolunu sağlar. Ayrıca bu gibi oyunlarda oyuncular grup halinde oynayabildikleri için birbirlerine item veya para aktarmak isteyebilir. Oyun içinden bunu yapabilmekte mümkündür.

Lunar Coin Nasıl Satın Alınır?

Çevrimiçi oyunların en büyük para kaynakları oyunlarda bulunması zor olan eşyaları, gerçek para ile satmaktır.  Lunar Coin almak için bazı yollar vardır , bu  oyunlarda bulunan bir tür sanal para birimidir. Oyunun her çalışması, rastgele oluşturulmuş ortamlar, canavarlar, patronlar, eşyalar vb. İle farklıdır. Oyun ayrıca yerel ve çevrimiçi oyunlar dahil olmak üzere çok oyunculu oyunlarda avantajlara sahiptir. Bu oyunda Lunar Coin’leri düşürerek biriktirmek çok zor olduğu için, market kısmından satın alabileceğiniz sekmelerde bulunmaktadır.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!