Poppe’dan Yeni Kripto Para Analizleri

Poppe'dan Yeni Kripto Para Analizleri
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sosyal medyada Crypto Michael ismi ile tanınan Hollandalı analist Michael van da Poppe Bitcoin, Ethereum ve XRP ile ilgili yeni analizlerini yayınladı. Bir video ile kripto paraların destek ve direnç seviyelerini anlatan analist, kripto para piyasasına yeni giren yatırımcılara da uyarılarda bulundu.

Crypto Michael Yatırımcıları FOMO’ya Karşı Uyardı

Ünlü kripto para analisti ve trader Michael van de Poppe Bitcoin, Ethereum ve XRP ile ilgili analizlerini paylaştığı videosunda yatırımcılara uyarılarda ve tavsiyelerde bulundu. Ünlü analist kripto para piyasasının şuan tam bir FOMO yaşadığını belirterek, yatırımcıları FOMO’ya kapılmamaları noktasında uyardı.

Bitcoin’in yükselişi ile birçok yeni kişinin kripto para piyasasına girdiğini açıklayan Poppe, yeni yatırım yapacaklara da uyarılarda bulundu. Poppe yatırımcıların anlık değil, uzun vadeli yatırım yapmasını önererek Bitcoin’de her ay yaşanan %10 ve %15 oranlarındaki düzeltmeler sırasında alım yapılması gerektiğini açıkladı.

Michael van de Poppe: Bitcoin’in Yeni Hedefi 42 Bin 600 Dolar

Michael van de Poppe, piyasalara çok fazla Bitcoin girişi olduğunu ve bunun yakın zamanda bir düzeltme getirebileceğini söyledi. Bitcoin fiyatında 3 gün içinde gerileme yaşanmasını beklediğini açıklayan ünlü analist Bitcoin’in çok önemli olan 32 bin dolar sularını temizlemeyi başardığını belirtti. Kritik destek seviyesinin 35 bin dolar olduğunu açıklayan Poppe, Bitcoin için 40 bin dolar seviyesinin kesin olduğunu hedefinin 42 bin 600 dolar olduğunu da sözlerine ekledi.

Ethereum Tüm Zamanların Rekorunu Kırabilir

Crypto Michael Bitcoin’den sonra Ethereum’un görebileceği seviyelerde ilgili de analizlerini paylaştı. Ethereum Bitcoin grafiği üzerinden değerlendirme yapan Poppe, Ethereum’un hala 0.033 direncini kırmaya çalıştığını açıkladı. Bu direnç seviyesinin kırılması ile 0.056 seviyesinin görülebileceğini belirten Poppe, dolar bazında da değerlendirme yaptı. Dolar bazında Ethereum’un 1100 direncini korumaya devam ettiğini açıklayan ünlü analist, bu seviyenin kaybedilmesi durumunda Ethereum’un 910 seviyesine kadar gerileyebileceğini aktardı. Aksi takdirde Ethereum’un 1100 dolar seviyesini aşması durumunda ise tüm zamanların en yüksek seviyesini görebileceğini belirtti.

XRP Fiyatı Belirsizliğini Koruyor

Michael van de Poppe’nin değelendirdiği diğer kripto para birimi de XRP oldu. XRP’nin 0.30 dolarda konumlanan direnç seviyesinde oldukça güçlü göründüğünü açıklayan Poppe, bu direncin aşılması ile 0.50 dolara doğru bir yükseliş hamlesinin görülebileceğini belirtti. XRP’nin 0.30 doların üzerinde istikrarlı şekilde tutunması gerektiğini belirten ünlü analist aksi takdirde kripto paranın konsolidasyon dönemine girebileceğini belirtti. Poppe XRP’nin ne yöne hareket edeceği ile ilgili belirsizliğin sürdüğünü aktardı.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!