Popüler Analistten Kazandıracak 2 Altcoin Tahmini

Popüler Analistten Kazandıracak 2 Altcoin Tahmini
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası kullanıcılarının yakından takip ettiği ünlü analist Lark Davis, yeni bir Youtube videosu ile takipçilerinin karşısına çıktı. Lark Davis, iki yeni altcoinin yükselişe geçebileceğinin ve bu altcoinlere yatırım yapanların kar elde edebilecekleri mesajını verdi. Ancak Davis, kesin bir durumun söz konusu olmadığının da altını çiziyor. Piyasaki altcoinlerin neredeyse %90’ının “çöp” olduğunu ve bunun “felaketle sonuçlanacak başarısızlık” örnekleri sergileyebileceği konusunda uyarıda bulunuyor.

“Milyarlarca Likidite Açabilir”

Davis, spot ticaret ve para piyasalarını borç verme/borçlanma hizmetleriyle birleştiren merkezi olmayan bir protokol olan UniLend’e (UFT), yatırımcılar için büyük getiri sağlayabilecek küçük bir varlık olarak işaret ediyor. Davis, projenin Ethereum tabanlı herhangi bir token’ı listelemek için tasarlandığını ve “milyarlarca likidite” açabileceğini söylüyor. CoinGecko’ya göre UTF 7,3 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip ve bugün itibariyle 0,64 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Önemli Kazançlar Sağlama Potansiyeline Sahip

Öte yandan Lark Davis, bir yield farming robo-danışman platformu olan APY Finance’in (APY) önemli kazançlar sağlama potansiyeline sahip olduğunu söylüyor. CoinGecko’ya göre token 3.219 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip ve bugün itibariyle 0.45 dolar civarında işlem görüyor.

Polkadot’a da Yatırım Yapmış

Analist Lark Davis, bir diğer yandan yaptığı açıklamalarda, Porkadot’a (DOT) da yatırım yaptığını söyledi. Davis, Porkadot hakkında; “Polkadot’un hâlâ süper, çok ateşli olduğunu ve önümüzdeki yıllarda büyük bir oyuncu olacağını düşünüyorum. Hala Polkadot satın alıyorum ve Polkadot ekosistemi çok ama çok iyi iş çıkarabilir.” sözlerini dile getirdi.

“Matic’te Çok İyimserim Şu Anda 2. Katman Açısından Lider”

Lark Davis, çoğu “işlevsel olarak ölü” olduğu için akıllı sözleşme platformlarının birçoğundan uzak durduğunu söylüyor. Fakat Matic Network (MATIC) gibi Katman 2 ölçeklendirme çözümlerine dikkat etmeyi öneriyor.

Konuyla ilgili popüler analist Lark Davis; “Örneğin Matic, zaten Katman 1 akıllı sözleşme platformlarının % 90’ından daha büyük işleyen bir ekosisteme sahip. Yani bu, Ethereum için bir Katman 2 tamamlayıcı. Dikkat edilebilir. Matic’te çok iyimserim. Şu anda 2. Katman açısından lider.” sözlerini dile getirdi.

Bitcoin ve Ethereum’u Aşabilecek 4 Altcoin Tahmininde Bulunmuştu

Popüler analist Lark Davis, daha önce de Bitcoin ve Ethereum’u aşabileceğini düşündüğü 4 altcoini sıralamıştı. Davis, konu hakkında “Ethereum’da başlatılan büyük DeFi projelerimiz olsa bile Ethereum dışındaki DeFi’nin de önümüzdeki aylarda muhtemelen büyük bir büyüme alanı olduğuna inanıyorum.” demiş ve sonra ise seçimlerini Kava (KAVA), Band Protocol (BAND), Switcheo (SWTH) ve Nash (NEX) olarak sıralamıştı.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!