Rekor Tazeleyen BTC 500 Bin Doları Aşabilir Mi?

Rekor Tazeleyen BTC 500 Bin Doları Aşabilir Mi?
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lider kripto para birimi Bitcoin’in dün 34 bin doları aşması ile kripto para piyasasında yeniden bir hareketlenme yaşandı. Son dönemde gösterdiği hareketlilik ile yatırımcılarını sevindiren Bitcoin’in 34 bin doları aşması üzerine yeni hedefleri de merak konusu oldu. Geniş bir kitlenin 500 bin dolar hedefini benimsemeye başladığı Bitcoin’in fiyatları ile ilgili ünlü isimler açıklama yaptı.

Raoul Pay: Bitcoin 2021 Yılında 1.2 Milyon Seviyesini Görebilir

Bitcoin’in 3 ocak günü yeni bir rekor kırarak 34 bin dolar seviyesini aşması üzerine, kripto paranın yükselişi ile ilgili değerlendirmelerde bulunan ünlü isimlerden biri Raoul Pay oldu. Pay Bitcoin’in yukarı yönlü hareketliliği ile ilgili olarak sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulundu.

Real Vision CEO’su Raoul Pay Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarla Bitcoin yükselişinin devam edeceğini belirtti ve 2021 yılının sonuna kadar Bitcoin’in ulaşabileceği seviyelerle ilgili açıklama yaptı. Twitter’de herkesin Bitcoin’in yeni rekorunu kutladığını belirten Pay asıl önemli olanın ise Bitcoin’in yeni hedefleri olduğunu söyledi. Pay Bitcoin’in 18 aydır devam eden rallisi ve aşırı alım bölgesinde bulunmaya devam etmesini değerlendirerek, kripto paranın 2021 sonuna kadar gelebileceği seviyeleri açıkladı. Ünlü isim Bitcoin’in 2021 yılı hedefinin 400 bin dolar ile 1.2 milyon arasında olduğunu belirtti.

Bitcoin’in Nasıl Yükseldiği Önemli Değil

Raoul Pay Bitcoin hedefleri ile ilgili fikirlerini açıkladıktan sonra bu rallide oluşabilecek korku duvarından da bahsetti. Bitcoin’in 2017 rallisi ile bugünü arasında kıyaslama yapan Pay, olumlu bir tablo çizdi.

2017 rallisinde Bitcoin’de görülen korkunun forklardan kaynaklandığını açıklayan Pay, bugün ise korkunun regülasyonlardan kaynaklanabileceğini belirtti. Bitcoin ile ilgili birçok kişiden düzeltme uyarısı gelebileceğini de belirten Pay, Bitcoin’in oluşabilecek riskleri önemsemeden yükselişine devam edeceğini belirtti. Bitcoin’in fiyat artışının devam etmesine kesin gözü ile bakan Pay, artışın nasıl gerçekleşeceğinin bir önemi olmadığını açıkladı.

Bill Barhydt: Bitcoin’in 500 Bin Dolarlık Hedefi Kabul Görmeye Başladı

Bitcoin’in 2021 yılında göstereceği büyüme ile ilgili fikrini açıklayan diğer bir isim ise Bill Barhydt oldu. Abra Global CEO’su Bill Barhydt Bitcoin’in yükselişi ile ilgili olarak Raoul Pay’in fikirlerine katıldığını belirterek, Bitcoin için 500 bin dolar seviyesinin artık geniş kesimler tarafından hedef olarak kabul edildiğini söyledi.

Bitcoin’in daha önce görülmemiş şekilde büyüme gösterdiğini belirten Barhydt, birçok kişinin ve kripto para piyasasının 500 bin dolar hedefini tartışmaya başladığını açıkladı. Bitcoin’in FOMO etkisi ile 100 bin dolara yaklaşacağına kesin olarak bakan Barhydt, 2021 yılının sonuna kadar lider kripto para biriminin 500 bin dolara aşacağını iddia ediyor. Bitcoin’in azalan arzının yükseliş dalgasını hızlandırdığını belirten Barhydt, regülasyonların Bitcoin’in lehine işlediğini belirtti.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!