Ronnie Maos: BTC 112 Bin Dolara Yükselecek

Ronnie Maos: BTC 112 Bin Dolara Yükselecek
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Standpoint Research yatırım danışmanlığı ve araştırma şirketinin kurucusu Ronnie Maos son günlerin dikkat çeken isimlerinden biri oldu. 2017 yılında Bitcoin’in göreceği fiyat seviyeleri ile ilgili tahminleri doğru çıkan Maos, 2022 yılında Bitcoin’in 112 bin dolar seviyesine ulaşabileceğini iddia etti.

Maos’un 2017 Öngörüleri Doğru Çıktı

Ronnie Maos 2017 yılında Bitcoin ile ilgili yaptığı açıklamalarında Bitcoin fiyat yükselişi ile ilgili tahminlerini açıklamıştı. Ünlü isim Bitcoin’in önce fiyatını katlayarak 5 bin dolara ulaşacağını ardından ise 10 yıl içinde 50 bin doları göreceğini belirtmişti.

Ronnie Maos’un kurucusu olduğu Standpoint Research yatırım danışmanlığı ve araştırma şirketinin web sitesinden de konu ile ilgili açıklama geldi. Yapılan açıklamada Bitcoin ile Ronnie isminin eş anlamlı hale geldiği vurgulandı. Maos’un 2017 yılında 2027 yılı için 50 bin dolar hedefi gösterdiği hatırlatıldı ve 2018 yılında Bitcoin’in 10 bin doların üzerinde olduğu hatırlatıldı.

Maos: BTC 2022 Yılına Kadar 112 Bin Dolar Olmalı

Tahminlerinin doğru tutması ile gündeme gelen Maos geçtiğimiz günlerde Twitter hesabı üzerinden Bitcoin ile ilgili yeni bir açıklama yaptı. Maos Bitcoin’in 2017 yılından bu yana yaşadığı yükselişi vurguladığı paylaşımında önümüzdeki dönem için fiyat tahminlerinde de bulundu.

Ronnie Maos Twitter paylaşımında Bitcoin’in 2017 yılında 2.570 dolar olduğunu bu sene ise 25.700 doları aştığını belirterek fiyatını 10’a katladığını hatırlattı. Ünlü isim Bitcoin’in 10 yıl içindeki inanılmaz yükselişini hatırlatan Maos, altının piyasa değerinin hala Bitcoin’den yüksek olduğuna da dikkat çekti. Maos altının piyasa değerinin Bitcoin’in 20 katı olduğunu da belirterek lider kripto para biriminin önümüzdeki dönem görebileceği fiyat aralıkları ile ilgili tahminde bulundu. Bitcoin’in 2021 2022 yıllarında 56 bin ile 112 bin dolar aralığında olacağını aktaran Maos bu sürecin oldukça dalgalı geçeceğini de belirtti.

Ünlü Yatırımcı Bitcoin’e Talebin De Artacağını Söylemişti

Coinbase borsası üzerinden Bitcoin, Ethereum ve Litecoin yatırımları olduğu bilinen Ronie Maos’un Bitcoin ile ilgili doğru çıkan tahminlerinden biri de kripto paranın ciddi oranda yükselen talep miktarı oldu. Ronnie Maos 3 yıl kadar önce CNBC’ye verdiği röportajda Bitcoin’in 21 milyonluk sabit arzına dikkat çekerek talebinin yükseleceğini belirtmesi ve bununda lider kripto para biriminin fiyatını yükselteceğini söylemesi de yeniden gündeme geldi. 2020 yılında Bitcoin’e özellikle kurumsal yatırımcıların ilgisinin artması yani talebin yükselmesinin fiyat artışında ve yeni rekorlarda en büyük itici güç olduğu düşünülüyor. Ronnie Maos’un tahminler her açıdan doğru çıktı.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!