Scaramucci: Altın Yerini Bitcoin’e Bırakacak

Scaramucci: Altın Yerini Bitcoin'e Bırakacak
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SkyBridge Capital’in kurucusu ve ünlü yatırım uzmanı Anthony Scramucci, kripto pata yoğunluklu bir fon kurarak, altın ve Bitcoin ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Bitcoin destekçisi olarak da tanınan Scramucci, Bitcoin’den yüksek beklentileri olduğunu ve yakın zamanda Bitcoin’in dijital altın olacağını belirtti.

Yeni Kripta Para Fonu: SkyBridge Bitcoin Fund

SkyBridge Capital kurucusu Anthony Scramucci bu hafta kripto para yoğunluklu yeni bir fon kurdu. Wall Street’in Bitcoin taraftarı yatırım uzmanlarından olan Scramucci Bitcoin’in yüksek kazançlar sağlayacağına inanıyor. Ünlü yatırım uzmanının yeni fonu ise SkyBridge Bitcoin Fund.

SkyBridge Bitcoin Fund pazartesi günü açılışını yaptı. Kripto para yoğunluklu fon zengin yatırımcılara hitap ediyor ve onaylanan yatırımcılar fona doğrudan katılım sağlayabiliyorlar. Minimum yatırım miktarı 50 bin dolar olan kripto para fonuna şimdiden 40 milyon dolarlık yatırım yapıldı. %0.75 oranında masraf ücreti alan fonun yoğun ilgi görmesinin kripto paralara olan ilginin yükselişi ile ilgili olduğu düşünülüyor.

Scramucci Altın Bitcoin Kıyaslamasında Bulundu

Bitcoin destekçisi yatırım uzmanlarından biri olduğu bilinen ve yeni fonun kurucusu olan Scramucci, Bitcoin’in büyük kazançlar sağlama potansiyelinden bahsederek altın ile ilgili kıyaslama yaptı. Altın ve Bitcoin arasında değerlendirmelerde bulunan ünlü yatırım uzmanının “ altın rolünü Bitcoin altından daha iyi yapıyor” şeklindeki açıklaması dikkat çekti. Anthony Scramucci açıklamasında altın ve Bitcoin’in avantajlarını kıyaslayarak, Bitcoin’in daha iyi olduğunu belirtti.

Ünlü yatırım uzmanı Bitcoin’i saklamanın altına göre daha kolay olduğunu ve Bitcoin’in çalınmasının daha zor olduğunu belirtti. Bitcoin’in altına göre çok daha kolay taşınabildiğini de aktaran Scramucci, Bitcoin’in altından daha iyi bir değer saklama aracı olduğunu da sözlerine ekledi.

Bitcoin Yükselmeye Devam Ediyor, Yakında Dijital Altın Olacak

Anthony Scramucci’nin konuşmasında üzerinde durduğu diğer bir konu ise Bitcoin’e olan ilgi artışı ve Bitcoin’in altının yerini alıp almayacağı oldu. Bilindiği gibi Bitcoin 2020 yılında ciddi bir yükseliş göstererek, %300 oranında değer kazandı. Bitcoin’in yaşadığı yükselişte en çok etkisi olan faktörlerden birinin de kurumsal ve profesyonel yatırımcılar olduğu düşünülüyor. Kurumsal yatırımcı ilgisi ise Bitcoin’in benimsenme durumu ile ilgili yatırımcılara ipucu sağlıyor. Birçok analist Bitcoin’in gerekli benimsenmeyi sağladığını düşünüyor.

Scramucci de konuşmasında Bitcoin’e olan ilginin arttığını ancak benimsendiğini söylemek için erken olduğunu belirtti. Bitcoin’in daha fazla gelişmeye ihtiyacı olduğunu belirten ünlü yatırım uzmanı gerekli koşullar sağlandığında Bitcoin’in dijital altın olacağını belirtti.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!