Selena Gomez yeni sevgili kriterlerini açıkladı

Selena Gomez yeni sevgili kriterlerini açıkladı
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Justin Bieber’dan yıllar önce ayrılan Selena Gomez bundan sonra kibirli değil eğlenceli sevgili edinmek istediğini itiraf etti.

Komik sevgili aranıyor

Justin Bieber‘ın eşi Hailey Baldwin’in yaptırdığı yeni dövme Bieber’ın daha önce Selena Gomez‘e hediye ettiği yüzüğe benzetilmişti.

Ünlü pop şarkıcısı Selena Gomez, bunun üzerine  aşk hayatına dair bir takım açıklamalarda bulundu.

Daha önce Justin Bieber ve The Weeknd’le olan ilişkileriyle bilinen 28 yaşındaki Gomez, kendisini güldürecek birini aradığını söyledi.

Küstah sevgili veya kibirli sevgili olmayacak

Kısa süre önce dünyaca ünlü K-Pop grubu blackpınk’le yaptığı çalışmayla gündeme gelen genç şarkıcı, kendisini güldürecek ama küstah olmayan birini arıyor.

Verdiği yeni röportajda aradığı kişideki özellikleri açıklayan Gomez şu ifadeleri kullandı: Sadece komik olmalı. Bir erkeğin kendine güvenmesini sevsem de kibirden gerçekten hoşlanmıyorum.

Gomez, Kanadalı pop şarkıcısı Justin Bieber’la 2011’de çıkmaya başlamış ve ikilinin inişli çıkışlı ilişkisi 2018’de son bulmuştu. Kısa süre önce Drake ve DJ Khaled’in “Popstar” klibinde oynayan Bieber’ın, klipte Drake’in sözlerine pleybek yaparken eski sevgilisi Selena’nın ismini anması tartışma konusu olmuştu.

Yalnızlıktan memnunum

Yalnız olmaktan herhangi bir şikayet duymadağını belirten Gomez şunları ekledi: Yalnızım ve bundan tamamen memnunum. Yalnız olmanın pek çok olumlu yanı var ve bu hayatın bu aşamasındayken onlardan keyif almakla ilgili.

Aradığı kişiyi flört uygulamalarında bulabileceğini düşünmeyen şarkıcı, “Eminim bu bazılarında işe yarıyordur ama ben bunun olacağını göremiyorum” ifadelerini kullandı.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!