StormX (STMX) Coin Nedir, Nasıl Alınır?

Son dönemde kripto para birimlerine ilgi rekor seviyeye ulaştı. Birçok yatırımcı StormX (STMX) coin nedir, özellikleri nelerdir? StormX (STMX) nasıl ve nereden alınır? Hakkında araştırma yapıyor. İşte detaylar...

StormX (STMX) Coin Nedir, Nasıl Alınır?
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

StormX (STMX) Coin, alımı hakkında bilgi verilirken, Storm Play uygulaması içinde ödül token’ı olan altcoin’in STMX Coin olduğu, Binance gibi kripto para borsalarından açılan hesaptan, alım emri verilerek elde edildiği belirtilir. StormX Coin almak için internet üzerinden Binance gibi STMX Coin’i listesine almış kripto para borsa platformlarından seçilene erişim gerçekleştirilmelidir. Ardından, Platformların ana sayfalarından “kayıt ol“ sekmesine giriş yapılır. Ekrana gelen tabloya kimlik ve e-posta bilgileri yazılıp, hesap açılış onayı verilir. Yeni sayfadan “para yatır“ sekmesine giriş yapılır. Gelen tabloda hesaba transferi yapılacak para birimi seçilip, akıldaki tutar girişi yapılır. Tabloda kredi kartı ve banka kartı numarası girilip, para transferi gerçekleştirilir. Yeni pencereden “kripto para al“ sekmesine tıklanır. Gelen son tablodan STMX kripto para birimi ve miktarı seçilerek, satın alma emri verilir. Satın alma tamamlanır.

StormX (STMX) Coin Özellikleri Nelerdir?

StormX (STMX) Coin nitelikleri şunlardır:

 • Storm Play uygulamasında yer alan oyunlarda görevleri tamamlayanlara ödül token’ı olarak verilir.
 • ERC-20 tabanlı olan ve Ethereum üzerinde geliştirilmiş olan bir altcondir.
 • Kripto para borsasından diğer kripto para birileriyle takas edilebilir.
 • Kripto para borsasından alınıp satılabilir.
 • Kripto para cüzdanlarında saklanabilen StormX Coin, cüzdanda fazla miktarda ise kullanıcısına oyunlarda elmas seviyeye çıkma şansı tanır.
 • Cüzdanında ideal miktarda STMX Coin yatırımcılar, Storm Play uygulama oyunlarından mor seviyede yer alırlar.

StormX (STMX) Coin Avantajları Neler?

StormX (STMX) Coin fırsatları şu şekildedir:

 • STMX Coin donanım kripto para cüzdanlarında saklanabilirlik niteliği ile ağ saldırılarından korunur.
 • Kripto para cüzdanları arası transferi düşük masraflar yapılır.
 • Transfer sınır ötesine, 7/24, yüksel işlem hızında gerçekleştirilir.
 • Storm Play uygulamasında yer alan oyunlardaki görevleri tamamlayan oyunculara risksiz kazanç sunar. Her bir STMX ödülü ardından bir sonraki ödül miktarı yükselir.
 • İşlem hacmi geniş ve likiditesi farklı pek çok borsada listelenen altcoin, arbitraj yapabilme avantajını kazandırır. Aynı dakikalarda düşük fiyatta olduğu bir borsadan alınıp, daha yüksek fiyatlı borsada satışa sunulabilir.

StormX (STMX) Coin Nereden Alınır?

StormX (STMX) Coin alınan yerler,  Binance, VCC Exchange, Gate.io, FTX, Bittrex, HitBTC, WazirX ve diğer pek çok kripto para borsasıdır. İşlem listesinde STMX’e yer vermeyen borsalarda alım-satım ve takas bu altcoin ile yapılamaz. Bu kripto para borsalarında StormX Coin ile işlem yapılabilir.

Respond To This Post
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!