Turkuaz İndirim Günleri

sollayolla_modasolla_manset
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Turkuaz İndirim Günleri Ne Demektir ve Ne Zamandır?

Online alışverişte yeni akım başlatan sollayolla.com, binlerce kategoride satışa sunduğu zengin ürün portföyü ve cazip indirimlerle adından söz ettiriyor. Sollayolla, ürün çeşidi ve anlık indirimleri ile yeni nesil alışveriş alışkanlığı olan erkeklerin en çok tercih ettiği pazaryeri platformu olarak öne çıkmaya aday görünüyor. Yüzlerce tanınmış markanın ürünlerini tüketiciye sunan Sollayolla bu özelliklerinden dolayı şimdiden Türkiye’nin en büyük ilk 10 pazaryeri platformu arasında yer edindi.

Sollayolla Turkuaz İndirim Günleri adıyla düzenlenen ve erkek ürünlerinde tanınmış markalarda ciddi oranlarda indirimler yapılan Turkuaz İndirim Günleri Sollayolla erkek müşterilerinin sabırsızlıkla beklediği günler haline geldi. Sezon başı ve sonlarında olmak üzere yılda iki kez düzenlenecek Turkuaz İndirim Günlerinde en popüler ürünler %60’a varan uygun fiyatlarla erkek müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Turkuaz İndirim Günleri Nedir?

ModaSolla Erkek Giyim Ürünleri başta olmak üzere neredeyse tüm erkek ürün gruplarında ve erkek ürünleri satan her mağazada uygulanan Turkuaz İndirim Günleri en çok tutulan ve başlaması beklenen indirim kampanyası haline geldi.

Moda tutkunu erkekler, ünlü markaların ürünlerini çok uygun indirimlerle satın alma imkanı bulduğu Turkuaz İndirim Günlerini favori günlerine ekliyorlar.

Bunun dışında güncel Sollayolla indirim kampanyaları için Sollayolla Kampanyalar sayfasını ziyaret edebilirsin.

Turkuaz İndirim Günleri Ne Zaman?

Turkuaz İndirim Günlerini benimseyen ve indirimleri cazip bulan erkekler yeni Turkuaz İndirim Günlerinin ne zaman olacağını merak ediyorlar.

Sollayolla.com tarafından gelenekselleştirilerek marka kampanya haline gelen Turkuaz İndirim Günleri her ne kadar yılda iki kez düzenlenecek olsa da çok öncesinden tarihi ilan edilen bir kampanya değildir.

Turkuaz İndirim Günlerinden nasıl haberdar olurum?

Sollayolla Turkuaz İndirim Günlerinin ne zaman başlayacağını haber almak mı istiyorsun? Cevabı çok basit. Sollayolla üyesi isen, eğer üye olurken e-bültene aboneliği de yapmışsan Turkuaz İndirim Günlerinin başlamasına az kala haberdar oluyorsun. Eğer üye olmuş ama e-bulten alamıyorsan mutlaka üye hesap ayarlarına göz atıp e-bülten aboneliği şıkkını da işaretleyip kaydetmelisin.

Turkuaz İndirim Günleri Sollayolla online alışveriş platformu üzerinde gerçekleştiği için bu kampanya günlerinden mutlaka haberin olacak ve ajandana kaydederek zamanı gelince alışverişin keyfini çıkartacaksın.

Sollayolla Üyelik Fırsatları

Sollayolla internet sitesine üye olduğun zaman ayrıca Özel İndirimler, Fırsatı Kolla Ürünleri, Zaman Ayarlı İndirimler gibi anlık kampanyalardan da öncelikli olarak haberdar ediliyorsun. Sollayolla Marka tutkunlarına özel indirim fırsatlarının da sunulduğu avantajlı alışveriş fırsatlarını yakalamak istiyorsan vakit kaybetmeden ücretsiz üyeliğini buradan yapmalısın.

Sollayolla Kampanyaları

Sollayolla’nın açılış yılı 2021’e özel düzenleyeceği sürekli kampanyaların başında SallaYolla Cuma kampanyası yer alıyor. Her Perşembe saat 16:00’da başlayıp Cuma saat 12:00’ye kadar devam edecek Kargo Bedava, Özel Ürün İndirimi, Sepette İndirim gibi fırsatların yer alacağı SallaYolla Cuma kampanyası şimdiden büyük ilgi görmeye başladı.

Sollayolla Turkuaz İndirim Günlerine benzer şekilde kadınlar için Sollayolla Turuncu İndirim Günleri ile çocuk ve bebekler için Sollayolla Gülümseten İndirim Günleri adı altında kampanyalar mevcut.

Sollayolla ayrıca “Bekleme Yapma Sollayolla”, “Fırsatı Kolla Sollayolla” adı altında jet kampanyalar düzenleyecek.  Giyimden elektroniğe, takı ve aksesuardan kozmetik ve kişisel bakıma, anne bebek ürünlerinden ev, yaşam ve ofis malzemelerine, kitaptan müziğe, filmden hobi araçlarına, spor ve outdoor ürünlerinden otomotiv parçalarına kadar her şey Fırsatı kolla sollayolla olacak.

Sollayolla Hediye Yolla menüsü ise zengin içerik ve binlerce ürün alternatifiyle en özel günde en özel kişilere alacağınız hediyelerden tutun da, sosyal yardım paketlerine kadar bir çok ürünü bu  menüden bulabilirsin.

2021 yılı Kasım ayı içerisinde büyük fırsatlar sunacak Sollayolla kampanyalarından haberdar olmak ve üye olarak yararlanmak için https://www.sollayolla.com sitesini ziyaret edebilirsin.

Respond To This Post
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!