Waves Coin Nasıl Alınır?

Waves Coin Nasıl Alınır?
Subscribe

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Waves Coin, Rusya’da Rus geliştiriciler tarafından kurulan merkezi olmayan bir borsa endüstrisi olarak tanımlanabilir. Waves Coin, borsanın Binance’in BNB’sine benzer şekilde çalışan kendi kripto para birimidir. Bu şekilde, kullanıcılar hem merkezi olmayan işlemler gerçekleştirebilir hem de özel tokenler oluşturabilir ve ayrıca bunları piyasaya sürebilir. Bakıldığı zaman Waves Coin platformunun bu açıdan bir miktar Uniswap’le benzerlik taşıdığı görülebilir.

Waves Coin Nedir?

Waves Coin’in ne olduğu hala bir çok insan için soru işaretidir. Waves Coin dünya genelinde yükselişte olan kripto paralardan birisidir. Waves Coin’in en büyük amacı, değerli varlıklarını değiştirmek ve düzenlemek için merkezi olmayan bir platform oluşturarak kullanıcıların değerli varlıklarını transfer etmelerini sağlamaktır. Waves Coin, Bitcoin’i devirerek yerine geçme hedefini sürdürmektedir. Waves Coin, küresel ölçekte dijital kripto para ticareti yapar. Borsalarda merkezi olmayan ve güvenilir işlemler için USD, Euro gibi para birimlerini veya Bitcoin, Ethereum ve Litecoin gibi kripto para birimlerini kullanmanıza izin verir. Bu para birimleriyle Waves Coin satın alabilirsiniz.

Waves Coin Üretimi ve Alımı?

Waves Coin almak veya üretmek için bazı yollar bulunmaktadır. Fakat insanlar için her zaman bilinmesi zor olan yollardır bunlar. Waves’in temel amacı, herhangi bir merkezi platformun veya aracının kullanıcılarını mahkum etmeden istikrarlı ticaret ve borsa hizmetleri sağlamaktır. Bu hedef ile müşterileri ile güven ortamı yaratmıştır. Waves platformundaki kullanıcılar birkaç dakika içinde kendi kripto para birimlerini üretebilir ve ardından aynı platformda başlatabilir. Elbette, Waves merkezi olmayan bir borsa olduğu için burada bir hesap açarken dikkat edilmesi gerekmektedir.

Waves Coin Ne Kadar Popüler?

İnsanlar henüz çok bilgi sahibi olmasa da Waves Coin dünya genelinde popülarite kazanmaktadır. Waves Coin incelemelerine bakıldığında, ilk olmasa da en önemli merkezi olmayan ticaret platformlarından biridir. Waves Coin grafiğine baktığımızda, boğa piyasası sırasında fiyatın 15 doların üzerine çıktığını görebilirsiniz. Bu, WAVES’in hala yükselebileceğini anlamına gelmektedir, ayrıca şuan da işlem fiyatının 2,53 dolar civarında seyretmektedir.

Waves Coin Nereden Satın Alınır?

Waves Coin almak için birkaç seçeneğiniz olabilir fakat bu seçeneklerden en güvenilir olanlarını seçmek her zaman en faydalı olandır. Waves Coin satın almak için öncelikle borsaya TL bakiyesi eklemek veya alternatif kripto para birimi satın almak gerekiyor. Bunu yapmak için önce Binance ana sayfasına gidin ve sol üstteki “Şifreleme Satın Al” seçeneğindeki “Kredi / Banka Kartı” sekmesine tıklayın. Açılan sekmede, ne kadar Türk Lirası işlem yapmak istediğinizi seçin ve ardından madeni para bölümünde USDT olan ipi işaretleyin. USDT’yi seçtikten sonra, sol üstteki “Satış” seçeneğine basın ve ardından “Klasik” sekmesini tıklayın. Bu yolu izleyerek Waves Coin alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Paribu’yu kullanarak işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Respond To This Post

asdas
Giriş Yap

To take advantage of HaberGEL privileges, log in or create an account, and it's completely free!